"Toyota Material Handling Baltic" SIA 0

Dzelzavas iela 127, Rīga, LV-1021
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
SIA “TOYOTA MATERIAL HANDLING BALTIC” ir Toyota Industries Corporation – pasaulē vadošā iekrāvēju un noliktavas tehnikas ražotāja – uzņēmums klientu apkalpošanai Latvijā, ar filiālēm Lietuvā un Igaunijā.
Mūsu klientiem nodrošinām jaunu un lietotu Toyota elektrisko, dīzeļa un gāzes LPG atsvara iekrāvēju un BT noliktavas tehnikas tirdzniecību, ilgtermiņa un īstermiņa nomu, pēcpārdošanas servisu un rezerves daļu tirdzniecību. Pieejams līzings bez bankas starpniecības.
Konsultējam jautājumos par materiāla plūsmu vadību, optimizējot mūsu klientu noliktavu organizāciju un noliktavas tehnikas operācijas.
Atpērkam jebkuras markas lietotus iekrāvējus un noliktavas tehniku.
Projektējam noliktavas. Projektējam, piegādājam un uzstādām plauktu sistēmas, tostarp automātiskās plauktu sistēmas, radioshuttle un šauro eju (VNA) risinājumus.
TMHB augsti kvalificētie servisa inženieri veic jebkuras markas iekrāvēju servisa darbus – no apkopes līdz diagnostikai un kapitālajam remontam. Izbraukuma serviss ar atbalsta punktiem visos Latvijas reģionos, specializētais Baltijas centrālais servisa centrs Rīgā. Pilna spektra rezerves daļu un papildus aprīkojuma piegāde tieši no rūpnīcas.
Litija-jonu risinājumi no Toyota - piedāvājam pilnīgi integrētus litija-jonu akumulatorus.

Toyota noliktavu tehnikai jau standarta aprīkojumā ir ierīkotas telemātikas ierīces, kas apkopo datus attālināti, sniedz tehnikas pārskatu un analizē to darbu.
Automātiskie noliktavu iekrāvēji - automatizēts transportēšanas līdzeklis, no palešu ratiņiem līdz grēdotajam ar izbīdāmo strēli ( reach truck ). Kardex Vertikālās pacelšanas sistēmas ļoti blīvai preču uzglabāšanai, Lielapjoma moduļu iekārta intensīvai komplektēšanai.

Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Toyota Material Handling Baltic" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Toyota Material Handling Baltic" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Toyota Material Handling Baltic
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003572062
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 05.12.2001
Juridiskā adrese:
Rīga, Dzelzavas iela 127, LV-1021
Iegūt pilnu juridisko informāciju