"eXpoint" SIA 0

Brīvības iela 76 - 34, Rīga, LV-1001
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
"eXpoint" SIA ir profesionālu IT speciālistu komanda ar lielu pieredzi dažādās biznesa jomās, kas rada mūsdienīgas tehnoloģiskas un inovatīvas biznesa IT risinājumus maziem un vidējiem uzņēmumiem.

“eXpoint” SIA piedāvā sekojošas IT risinājumus:
+ Profesionālu e-pastu ar savu domēnu, ar čata tērzēšanas un VoIP telefonijas iespēja. Ērti pieejamu kalendāru, failu glabātuvi, dokumentu koplietošanu un ātra pārlūka rediģēšana.
+ Produktu (landing page) un mājas lapas izstrādē no mūsdienīgiem tipveida risinājumiem, gatavus e-komercijas risinājumus uz OpenCart platformas bāzes.
+ Infrastruktūra mājas lapai, e-veikalam un biznesa lietojumprogrammas izvietošanai (hosting), kā arī palīdzību mājas lapu izvietošanā un tehnisku atbalstu.
+ Individuālo IT risinājumu izstrādi vai esošas sistēmas migrāciju uz jaunajiem IT risinājumiem ar nepieciešamo implementāciju un uzturēšanas atbalstu.

Mēs palīdzam uzņēmumiem risināt nepieciešamos ikdienas IT uzdevumus. Veikt pirmos soļus uzņēmuma digitālizācijas vidē: no savas mājas lapas vai e-komercijas, līdz iekšējās uzskaites sistēmas veidošanai un biznesa procesu automatizēšanai.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"eXpoint" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"eXpoint" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
eXpoint
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40203075921
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 16.06.2017
Juridiskā adrese:
Rīga, Brīvības iela 76 - 34, LV-1001
Iegūt pilnu juridisko informāciju