Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Vai Tev jau ir savs interneta veikals?

Slēgts veikals, foto Pixabay

Slēgts veikals, foto Pixabay

Ja līdz šim esi atlicis sava interneta veikala izveidi, tad kāpēc? Vai Tevi attur cena, zināšanas un laika trūkums? Izrādās, tas nemaz nav grūti un neprasa lielus finansiālus ieguldījumus! SIA “eXpoint” piedāvā ērtu ceļvedi, kā ātrāk un ar maziem ieguldījumiem tikt pie sava ideālā internetveikala digitālā vidē.

Kādēļ interneta veikals ir nepieciešams?

Ņemot vērā pēdējā laika notikumus Covid-19 ierobežojumu laikā, kas kļuvuši aktuāli katram uzņēmējam visā pasaulē, ir vērts apdomāt, kā šis laiks ir ietekmējis biznesa pasauli, Tavu uzņēmumu un tā attīstību. Tie, kas apķērīgi spēja pielāgoties, attīstot interneta vidē savu pakalpojumu pieejamību un pārdošanu - tie izdzīvoja un daudzi pat attīstīja savu biznesu daudz veiksmīgāk. E-komercija mūsdienās ir viens no pamata akmeņiem veiksmīgai biznesa attīstībai.

Nav šaubu, ka klientu paradumi ierobežojumu dēļ arī krietni straujāk pamainījās - tagad internetā visi meklē nepieciešamo informāciju, iepērkas, pasūta preces vēl vairāk kā agrāk. Interneta mārketings uzņem apgriezienus ar katru dienu arvien vairāk! Kādēļ? Jo tā ir daudz ātrāk un ērtāk! Ir tiešām ērti internetveikalā nopirkt kleitu, pasūtīt ēdienu, pieteikt pakalpojumu un maksāt rēķinus, utt., sēžot mājās, mīkstā dīvānā. Nav jāuztraucas par laikapstākļiem, laika ieguldījumu un transporta izdevumiem. Ērti klientam visu darīt internetā!

Sasniegt savu klientu ir nozīmīgi katram, kam ir ko piedāvāt, neatkarīgi, vai esi uzņēmējs, ražotājs, IK, pašnodarbinātais.

Kādi ir ieguvumi, ja Tev ir savs interneta veikals?

Tavs interneta veikals ir ērti pieejams jebkurā diennakts laikā un no jebkuras vietas, lai Tavs klients Tevi varētu sasniegt! Tavam klientam ir vienkārši pārskatīt un izzināt Tavu preču sortimentu un izvēlēties sev vēlamo.

Interneta veikals Tev pavērs plašākas iespējas virzīt savu uzņēmumu globāli, sasniedzot klientus arī ārpus valsts robežām. Var izstrādāt to universāli lietojamu vairākās valodās un valūtās.

Tu vari veikt analītisko atskaiti par saviem klientiem, viņu interesēm, pieprasījumiem un pirkumiem, tādā veidā veiksmīgi izstrādājot stratēģiju nākotnes pakalpojumu vai preču klāsta piedāvājumiem, balstoties uz reālu pieprasījumu un Tavu klientu vēlmēm.

Vari ērti komunicēt ar klientiem par precēm vai pakalpojumiem, kā arī saņemt no viņiem atsauksmes. To var panākt izmantojot Chat un BotChat kas sevi apmāca! Šīs opcijas sniedz ērtu iespēju komunicēt jebkurā diennakts laikā 7 dienas nedēļā. Gan Tavi klienti, gan Tu pats novērtēsiet ērto saziņas veidu. Tas dos Tev iespēju parādīt klientiem, ka Tev rūp viņu interesējošie jautājumi, kā arī tādā veidā zināsi ne tikai, kas ir Tavas stiprās puses no klientu skatu punkta, bet arī apzināsies, kas pilnveidojams, lai Tavs uzņēmums būtu vēl labāks un pieprasītāks nākotnē!

Kā notiek interneta veikala izveidošana?

Vispirms tiek izpētīti uzņēmuma piedāvātie produkti vai pakalpojumi un tiek izvērtēti atbilstošākie interneta veikala potenciālie dizaini, balstoties uz klienta logo un biznesa pamatdarbību. Klients var izvēlēties no sekojošām dizaina opcijām:

Tipveida dizains dod iespēju paātrināt procesu un samazināt izmaksas. Tev būs iespēja izēvelēties no plaša dizainu sortimenta.

Personalizētais/individuālais dizains ir unikāls un īpaši klienta vēlmēm pielāgots dizains, bet tā izveide prasa ilgāku laika un līdzekļu ieguldījumu.

Tas tiek veidots klientam viegli un ērti lietojams, vienlaicīgi ar labāko pārdotspējas potenciālu.

Pirms izstrādātā interneta veikala aktīvas lietošanas, klients tiek apmācīts tā uzturēšanai, kā arī interneta veikals tiek testēts.

Izveidotais interneta veikals veiksmīgi un aktīvi izvirzīts publiskai lietošanai, veicinot Tava uzņēmuma attīstību.

“eXpoint” komanda profesionāli menedžēs un administrēs Tavu interneta veikalu Tavā vietā vai pilnveidos to pēc nepieciešamības. Tādā veidā Tu spēsi ieguldīt savu laiku citos svarīgos uzņēmuma darbības jautājumos, lai attīstītu un virzītu savu uzņēmumu.

Ja Tev jau ir savs interneta veikals...

​Ja Tev jau ir savs interneta veikals, bet tas nenes iecerētos augļus, jāpārdomā vai tas patiešām ir klientiem saistošs un ērti lietojams. Iespējams, tehniski un dizainam (nav adaptīvais dizains mobilam ierīcēm) ir lietas, kuras nepieciešamas pilnveidot Tavam interneta veikalam. Arī šajā gadījumā uzlabot esošo interneta veikalu palīdz SIA “eXpoint”, kas sniedz konsultācijas un ar IT jomu saistītus risinājumus. Neatliec savas darīšanas un uztici sava interneta veikala attīstību speciālistiem!


Slēgts veikals, foto Pixabay

Slēgts veikals, foto Pixabay

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas