"ZZ Dats" SIA 1

Elizabetes iela 41/43, Rīga, LV-1010
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Informācijas tehnoloģiju risinājumu izstrāde.
ZZ Dats nodarbojas ar oriģinālprogrammatūras izstrādi, ieviešanu un uzturēšanu. Īpašu uzmanību veltot pašvaldību biznesa procesu elektronizācijai, sistēmu drošībai un kvalitātei.
SIA ZZ Dats informācijas drošības pārvaldības sistēma ir sertificēta kā atbilstoša starptautiskajam standartam "ISO/IEC 27001:2005 Information technology - Security techniques - Information security management systems - Requirements". Šāds sertifikāts apliecina uzņēmuma spēju nodrošināt saviem klientiem sistēmanalīzes, programmatūras projektēšanas, izstrādes un ieviešanas, datu bāzu un informācijas sistēmu izmitināšanas, klientu apkalpošanas, kā arī programmatūras lietotāju apmācības pakalpojumus starptautiskam standartam atbilstošā drošības līmenī.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"ZZ Dats" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"ZZ Dats" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
ZZ Dats
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003278467
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 28.12.1995
Juridiskā adrese:
Rīga, Elizabetes iela 41/43, LV-1010
Iegūt pilnu juridisko informāciju