"Krastmaļi Sēklas" SIA, zāliena sēklas 0

Krastmaļi, Dunalka, Dunalkas pag., Durbes nov., LV-3452
Rezervēt pakalpojumu
Apraksts:
SIA "Krastmaļi sēklas" darbības sfēra ir zālāju sēklu maisījumu sagatavošana un tirdzniecība. Mūsu darbības pamatmērķis ir nodrošināt lopkopības saimniecības ar augstas kvalitātes zālājus sēklu maisījumiem. Maisījumos pārsvarā tiek izmantotas Latvijas selekcionāru izveidotas un vietējo sēklaudzētāju izaudzētas zālāju sēklas, kas nodrošina to piemērotību mūsu klimatiskajiem apstākļiem un dažādiem izmantošanas veidiem.

Uzņēmuma produkcijā ir zālāju sēklu maisījumi lopkopībai un zālienam, kā arī minerālmēsli un dārza preces. Mūsu rūpes ir Jūsu futbola laukums, ziedu pļava, piemājas zāliens, industriālās platības vai jebkura cita apzaļumošanas teritorija.
"Krastmaļi sēklas" produkcija ir izvietota dažādos veikalos visā Latvijas teritorijā, turklāt klientiem ir iespēja pasūtīt preces arī internetā – viss Jūsu ērtībai!

Uzņēmums savu darbību uzsāka 2009.gada martā un šajā neilgajā darbības laikā ir sasniedzis ievērojamus rezultātus, pie kuriem tas nedomā apstāties.

Uzņēmuma vīzija ir kļūt par vadošo Latvijas zālāju sēklu centru, bet misija - nodrošināt pļavas, ganības, dārzus un sporta laukumus ar kvalitatīvām zālāju sēklām, kas īpaši labi piemērotas Ziemeļeiropas klimatiskajiem apstākļiem.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Krastmaļi sēklas" SIA, zāliena sēklas CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Krastmaļi sēklas" SIA, zāliena sēklas CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
KRASTMAĻI SĒKLAS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
42103047169
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 02.02.2009
Juridiskā adrese:
Durbes nov., Dunalkas pag., Dunalka, "Krastmaļi", LV-3452
Iegūt pilnu juridisko informāciju