"Labi" intīmpreču salons, kinozāle 0

Lāčplēša iela 47, Rīga, LV-1011
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd.
Apraksts:
Plašs intīmpreču klāsts: vibromasažieri, falla imitatori, vagīnas, kā arī pazīstami reālistiķi (vibratori, kas imitē īstu dzimumlocekli vai vagīnas imitācijas). Pieredzējušās pārdevējas palīdzēs Jums veikt pareizo izvēli Jūsu fantāziju realizācijai. Preču iepirkšana tieši no ražotājiem garantē produkcijas augsto kvalitāti un normālas cenas.
Interneta veikals "Tev.Lv" ir radīts, lai tajā ērti un vienkārši varētu iepirkties ikviens. Tas darbojas internetā 24 stundas diennaktī. Pašreiz veikalā var iegādāties intīmpreces, preču klāsts ir patiesi plašs. Šeit Jūs neviens netraucēs ar liekiem jautājumiem. Neizejot no biroja vai nepametot mājīgo dzīves vietu, Jūs varēsiet šeit iegriezties cik vien bieži vēlēsieties.
Zemākās cenas garantija!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"CSSL" SIA birojs CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"CSSL" SIA birojs CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
CSSL
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
50003147171
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 09.09.1993
Juridiskā adrese:
Rīga, Lāčplēša iela 87A, LV-1011
Iegūt pilnu juridisko informāciju