ESENA Pārdaugavas dārzi 0

Dzirciema iela 123, Rīga, LV-1055
Darba laiks:
  • pirmd. Slēgts
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd.
Apraksts:
Esena Dārzi atvērti no 1.maija līdz 30.septembrim.

Ainaviski burvīga vieta netālu no Rīgas centra, kur baudīt aktīvu atpūtu un nodoties hobijiem ģimenes un draugu lokā, rīkot pikniku un doties garās pastaigās.

Dzīve pilsētā ir aizraujoša, tomēr reizēm ikviens sāk ilgoties pēc vienkāršības un atelpas brīža. Pēc vietas, kur justies brīvāk un tuvāk mieram un klusumam. Pēc atgriešanās pie saknēm.
Tāpēc esam radījuši dabas svētnīcu pilsētā. Vietu, kur vari uz brīdi apstāties, ievilkt elpu un paskatīties apkārt. Paskatīties apkārt, lai no jauna atskārstu, ka dzīve patiešām ir skaista.
Bijušās Esena muižas dārzos sev piemērotāko atpūtas veidu atradīs gan brīvdabas sporta veidu cienītāji, gan ģimenes ar bērniem, gan mierīgu pastaigu mīļotāji.
Laipni aicinām ikvienu pie mums rīkot lielākus vai mazākus pasākumus, nomāt individuālas atpūtas vietas ar vai bez teltīm vai nojumēm. Varat aizmirst kņadu un laiski atpūsties šūpuļtīklos. Varat aktīvi pavadīt laiku, pārbaudot savu veiklību un drosmi virvju takā un šķēršļu pilsētā uz ūdens. Varat gūt prieku, spēlējot dārza spēles vai braucot ar velosipēdu.
Rūpējoties par apmeklētāju mieru un labsajūtu, parka teritorijā pārvietojamies tikai kājām vai ar velosipēdu, tādēļ automašīnas aicinām novietot mūsu stāvlaukumā.
Sākot ar 2019.gada vasaras sezonu pie mums jūs arī varēsiet ieturēt maltīti. Mēs piedāvāsim gardus ēdienus, atspirdzinošus dzērienus, kā arī kafiju un saldējumu. Brīvdabas maltītei allaž piemīt īpašs šarms!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
ESENA Pārdaugavas dārzi CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
ESENA Pārdaugavas dārzi CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Esena dārzi
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
45403052787
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 28.01.2019
Juridiskā adrese:
Rīga, Robežu iela 56 - 5, LV-1002
Iegūt pilnu juridisko informāciju