"StrongPoint" SIA, tirdzniecības sistēmas 0

Dzelzavas iela 120g, Rīga, LV-1021
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
StrongPoint pārveido mazumtirgotāju pieeju biznesam.

StrongPoint ir mazumtirdzniecības tehnoloģiju kompānija. Kompānija piedāvā labākos tehnoloģiskos risinājumus un ekspertu konsultāciju pakalpojumus visiem mūsu klientiem. Strādājot ar vadošajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem jau vairāk nekā 25 gadu, kompānija ne tikai nodibinājusi partnerattiecības ar saviem klientiem, kas balstītas uz savstarpēju uzticību un cieņu, bet arī uzkrājusi veiksmīgu pieredzi un zināšanas. Kompānijā strādā 600 darbinieku un mūsu galvenais birojs atrodas Relingēnā, Norvēģijā.

StrongPoint mazumtirdzniecības uzņēmumiem piedāvā integrētus tehnoloģiskos risinājumus, kas palielina produktivitāti un uzlabo tirdzniecības punkta apmeklēšanas pieredzi. Galvenokārt mēs piedāvājam risinājumus un konsultatīvos pakalpojumus skaidro naudas līdzekļu vadībai, zaudējumu novēršanas, pašapkalpošanās, elektronisko cenu zīmju vadībai un programmu komplektu mazumtirdzniecības vadībai. Paralēli mēs piedāvājam risinājumus, kas spēj uzlabot tirdzniecības operācijas veikalā.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"StrongPoint" SIA, tirdzniecības sistēmas CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"StrongPoint" SIA, tirdzniecības sistēmas CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
StrongPoint
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003147269
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 09.09.1993
Juridiskā adrese:
Rīga, Dzelzavas iela 120G, LV-1021
Iegūt pilnu juridisko informāciju