"RUSSO-BALT" SIA, piekabju ražošana un tirdzniecība 0

Matīsa iela 92, Rīga, LV-1009
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Ražošanas komercfirma RUSSO-BALT SIA ir pirmais lielākais uzņēmums, kas izgatavo kravas piekabes ar pilnu masu no 500 līdz 3500 kg vieglajiem automobiļiem, mikroautobusiem, autobusiem un kravas mašīnām Latvijā. Uzņēmums izgatavo pilnmetinātas piekabes atšķirībā no piekabēm sastiprinātām ar kniedēm vai skrūvēm, kādas izgatavo citi ražotāji Eiropā.
Firmai ir daudzu gadu pieredze šajā jomā. Pirmā piekabju partija tika izgatavota 1989. gadā.

RUSSO-BALT piekabes metāla virsbūve pēc metināšanas tiek cinkota ar karstās cinkošanas metodi, kad visa piekabes metāla konstrukcija tiek ievietota vannā ar karstu cinku; tādā veidā ar cinku tiek pārklātas ne vien ārējās, bet arī iekšējās konstrukcijas sienas.

Piekabes tiek aprīkotas ar vācu torsionu balstiekārtām vai ar vācu lokšņu atsperēm un amortizatoriem.

Piekabes tiek komplektētas ar dažāda veida un augstuma uzliekamiem tentiem, un ar papildus bortiem un palstikāta vākiem.

Auto piekabju ražotājs Latvijā ražošanas komercfirma SIA „RUSSO-BALT” piedāvā iegādāties jaunas cinkotas piekabes par rūpnīcas cenām. Piekabju centrs atrodas Rīgā, Matīsa ielā 92.

RUSSO-BALT PIEKABJU CENTRĀ var iegādāties vienass un divasu kravas piekabes, piekabes platformas, piekabes ūdens transporta līdzekļu, mašīnas, speciālās tehnikas un citu nestandarta kravu pārvadāšanai.

RUSSO-BALT PIEKABJU CENTRĀ vienmēr ir pieejamas gatavas cinkotas standarta izmēru piekabes dažādā komplektācijā - ar zemajiem tentiem un bez tentiem, ar augstajiem tentiem vai ar stikla-šķiedru vākiem.

Pieņemam pasūtījumus piekabju izgatavošanā saskaņā ar izmēriem un komplektāciju, kas norādīta vai mūsu katalogā, vai arī pēc individuālā pasūtījuma.

Piekabju centrā ir pieejama kravas piekabju noma, kā arī piekabju remonts un rezerves daļas.

Rezervēt piekabi vai gūt par to papildu informāciju var pa tālruni: 67272898 vai 29998891.
Apkalpošanas teritorija:
Rīga, Latvija, Rīgas reģions
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Russo - Balt" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Russo - Balt" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
RUSSO-BALT
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103009173
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 16.05.1991
Juridiskā adrese:
Rīga, Matīsa iela 92, LV-1009
Iegūt pilnu juridisko informāciju