"Baltic Agro Machinery" SIA, celtniecības tehnika, ceļu būves tehnika, mežizstrādes tehnika, rezerves daļas un serviss Rīgā 0

Tīraines iela 15, Rīga, LV-1058
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
"Baltic Agro Machinery" SIA nodarbojas ar lauksaimniecības, celtniecības, komunālās, mežizstrādes un noliktavas tehnikas tirdzniecību, nodrošinot pilnu servisu un rezerves daļu piedāvājumu visos Latvijas reģionos.
Lauksaimniecības, celtniecības, komunālās, mežizstrādes un noliktavas tehnikas servisu un rezerves daļas. Piedāvājam arī celtniecības un noliktavas tehnikas nomu.
"Baltic Agro Machinery" SIA tirdzniecības un servisa centri atrodas Rīgā, Jelgavā, Valmierā un Jēkabpilī, Kuldīgā.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Baltic Agro Machinery" SIA, Lauksaimniecības tehnika Kuldīgā, serviss, rezerves daļas CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Baltic Agro Machinery" SIA, Lauksaimniecības tehnika Kuldīgā, serviss, rezerves daļas CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Baltic Agro Machinery
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003450717
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 30.06.1999
Juridiskā adrese:
Rīga, Tīraines iela 15, LV-1058
Iegūt pilnu juridisko informāciju