"RITLOGISTIKA" SIA 0

Dzērbenes iela 27, Rīga, LV-1006
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
"RITLOGISTIKA" SIA Loģistikas uzņēmums, kas piedāvā kravu pārvadājumus, transporta pakalpojumus, loģistikas pakalpojumus.
RITLOGISTIKA SIA ir multimodāls kravu pārvadājumu uzņēmums, kurš nodrošina visu veidu starptautiskos kravu pārvadājumus. Regulāra autotransporta kravu piegāde (pēc grafika) no Eiropas Savienības (Vācijas, Francijas, Itālijas, Austrijas, Čehijas, Polijas, Holandes, Beļģijas, Dānijas, Zviedrijas u.c.), Norvēģijas uz Baltijas valstīm (Latvija, Lietuva, Igaunija), Krieviju un NVS valstīm. Vedam saliktas un pilnas kravas (iespējams temperatūras režīms), negabarīta kravas (pārsvara, lielgabarīta), sprādzienbīstamo un ķīmisko kravu pārvadājumi, ekspress piegāde. Konteineru pārvadājumi. Kravu piegāde Baltijas valstu reģionā. Nodrošinām jūras konteineru pārvadājumus - Dienvidamerika, Ziemeļamerika, Āzija, Eiropa. Noliktavu pakalpojumi. Muitas brokeru piesaiste, ērta formalitāšu kārtošana. Jūsu ērtībām iespējama automašīnas un šofera nolīgšana darbam uz laiku (piegādes uz/no izstādēm utt). Piegāde no durvīm līdz durvīm.
Sazinieties ar mūsu komandu, radīsim risinājumu Jūsu kravu pārvadājumu vajadzībām!
Eiropa un Baltija. Igaunija, Lietuva, Dānija, Zviedrija, Norvēģija, Somija, Polija, Vācija, Itālija, Čehija, Slovākija, Slovēnija, Ungārija, Rumānija, Holande (Nīderlande), Beļģija, Anglija, Īrija, Francija, Spānija, Portugāle, Grieķija, Turcija, Ukraina, Baltkrievija un Krieviju. Ķīna, ASV. Āzija, Eiropa, Dienvidamerika, Ziemeļamerika.
Apkalpošanas teritorija:
Liepāja, Cēsis, Valmiera, Jēkabpils, Preiļi, Daugavpils, Rēzekne, Alūksne, Balvi, Gulbene, Jelgava, Madona, Ogre, Talsi, Tukums, Ventspils, Jūrmala
Produkti:
Starptautiskie kravu pārvadājumi Loģistika Transporta pakalpojumi Kravas pārvadājumi Kravu pārvadājumi Loģistikas pakalpojumi Starptautiskie pārvadājumi Loģistikas uzņēmumi Transporta pakalpojumi no Igaunijas Transporta pakalpojumi no Lietuvas Transporta pakalpojumi no Dānijas Transporta pakalpojumi no Zviedrijas Transporta pakalpojumi no Norvēģijas Transporta pakalpojumi no Somijas Transporta pakalpojumi no Polijas Transporta pakalpojumi no Vācijas Transporta pakalpojumi no Itālijas Transporta pakalpojumino Čehijas Transporta pakalpojumi no Slovākijas Transporta pakalpojumi no Slovēnijas Transporta pakalpojumi no Ungārijas Transporta pakalpojumino Rumānijas Transporta pakalpojumi no Holandes Transporta pakalpojumi no Nīderlandes Transporta pakalpojumi no Beļģijas Transporta pakalpojumi no Luksemburgas Transporta pakalpojumi no Anglijas Transporta pakalpojumi no Lielbritānijas Transporta pakalpojumi no Francijas Transporta pakalpojumi no Spānijas Transporta pakalpojumi no Portugāles Transporta pakalpojumi no Grieķijas Transporta pakalpojumi no Turcijas Transporta pakalpojumi no Ukrainas Transporta pakalpojumi no Krievijas Kravas pārvadājumi no Igaunijas Kravas pārvadājumi no Lietuvas Kravas pārvadājumi no Dānijas Kravas pārvadājumi no Zviedrijas Kravas pārvadājumi no Norvēģijas Kravas pārvadājumi no Somijas Kravas pārvadājumi no Polijas Kravas pārvadājumi no Vācijas Kravas pārvadājumi no Itālijas Kravas pārvadājumi no Čehijas Kravas pārvadājumi no Slovākijas Kravu pārvadājumi no Slovēnijas Kravu pārvadājumino Ungārijas Kravu pārvadājumi no Rumānijas Kravu pārvadājumi no Holandes Kravu pārvadājumi no Nīderlandes Kravu pārvadājumino Beļģijas Kravu pārvadājumi no Luksemburgas Kravu pārvadājumi no Anglijas Kravu pārvadājumi no Lielbritānijas Kravu pārvadājumi no Frnacijas Kravu pārvadājumi no Spānijas Kravu pārvadājumi no Portugāles Kravu pārvadājumi no Grieķijas Kravu pārvadājumi no Turcijas Kravu pārvadājumi no Ukrainas Kravu pārvadājumi no Baltkrievijas Kravu pārvadājumi no Krievijas Transports no Latvijas uz Krieviju Transports no Eiropas Savienības uz Krieviju Transports no Eiropas uz Latviju Transports no Vācijas uz Latviju Jūras konteineri uz / no Ķīnu Jūras konteineri uz / no ASV Beramo kravu transportēšana Beramkravu transports Kravu pārvadājumi no Vācijas uz Krieviju Kravu pārvadājumi no Itālijas uz Krieviju Kravu pārvadājumi no Austrijas uz Krieviju Starptautiski kravu pārvadājumi Pārvadājumi no Lietuvas Pārvadājumi no Igaunijas Transporta pakalpojumi Konteineru pārvadājumi Negabarītu pārvadājumi Pārsvara kravu pārvadājumi Lielizmēra kravu pārvadājumi Konteineru piegāde Negabarītu piegāde Pārsvara kravu piegāde Lielizmēra kravu piegāde Piegāde no durvīm līdz durvīm Akcīzes preču piegāde Avio kravu pārvadājumi Loģistika Transporta pakalpojumi Starptautiskie autotransporta pārvadājumi Jūras pārvadājumi Pārvadājumi pa jūru Pārvadājumi pa Latviju Transports no Eiropas
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"RITLOGISTIKA" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"RITLOGISTIKA" SIA Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
RITLOGISTIKA
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003620080
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 21.02.2003
Juridiskā adrese:
Rīga, Dzērbenes iela 27, LV-1006
Iegūt pilnu juridisko informāciju