"Veselības centrs VIVENDI" SIA, psihoterapeits Rīgā 0

Bukultu iela 11, Rīga, LV-1005
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Psihiatrijas un psihoterapijas konsultācijas tiek pielāgotas mūsdienu straujajam dzīves tempam, vēlmei būt veiksmīgam, sabiedriski aktīvam, pieprasītam un mūsdienīgam. Visas šīs vēlmes un ieceres ir radījušas augsni emocionālai pārslodzei, pastāvīgam stresam un “izdegšanas” riskam.

Depresija, stress, panikas lēkmes, trauksme, milzīgi emocionāli pārdzīvojumi, izdegšana, bieža slimošana, dzīvesprieka zudums, neatrisinātas attiecību problēmas ar tuviniekiem, ieilgušas sociālās problēmas ir tikai daži no indikatoriem, kas apliecina, ka ir nepieciešams uz mirkli apstāties, ievilkt elpu un pārdomāt radušos situāciju. Emocionālās pārslodzes rezultātā pasliktinās arī fiziskā labsajūta un dzīves kvalitāte kopumā.
Reizēm atgūties var palīdzēt atvaļinājums, aizraujošs ceļojums vai sirsnīgas sarunas ar draugiem, taču nereti šīs aktivitātes labsajūtu pilnībā nemaz neatjauno. Ja neizdodas tikt galā pašu spēkiem, tad palīdzēt var psihiatrijas vai psihoterapijas jomas speciālists.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Veselības centrs VIVENDI" SIA, psihologs Rīgā CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Veselības centrs VIVENDI" SIA, psihologs Rīgā CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Veselības centrs Vivendi
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103780161
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 15.04.2014
Juridiskā adrese:
Rīga, Bukultu iela 11, LV-1005
Iegūt pilnu juridisko informāciju