"Baltyre Latvia" SIA 0

Aviācijas iela 8, Jelgava, LV-3002
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
SIA Baltyre Latvia ir lielākais visu veidu jaunu riepu, disku un kameru importētājs un tirgotājs Latvijā, kurš ietilpst Baltyre uzņēmumu grupā, kurai ir vairākas filiāles Eiropā – Slovākijā, Čehijā, Polijā, Austrijā, Igaunijā, Lietuvā, Beļģijā, kā arī Krievijā.
Riepu noliktavā Jelgavā uz vietas patstāvīgi atrodas plašs dažādu ražotāju populārāko izmēru preču klāsts. Mūsu Baltijas valstu uzņēmumu noliktavu platība pārsniedz 20000 m2, tādēļ operatīvi spējam papildināt Latvijas noliktavas klāstu.
Konsultējam klientus, lai rastu piemērotus risinājumus, kā arī veicam individuālus pasūtījumus pēc klientu vēlmēm un vajadzībām.
Ērti preces pasūtīt internetveikalā – www.baltyre.lv. Nodrošinām operatīvu preču piegādi 1 darba dienas laikā.
SIA Baltyre Latvia servisā iespējams veikt jebkādas sarežģītības riepu montāžu, remontu un vulkanizāciju, kā arī pasūtītās preces ir iespējams saņemt jau samontētā veidā.
Uz tikšanos mūsu birojā Jelgavā, Aviācijas ielā 8 vai internetveikalā www.baltyre.lv !

Apkalpošanas teritorija:
Rīga, Liepāja, Cēsis, Valka, Valmiera, Preiļi, Daugavpils, Rēzekne, Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Dobele, Gulbene, Jelgava, Krāslava, Kuldīga, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Saldus, Talsi, Tukums, Ventspils
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Baltyre Latvia" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Baltyre Latvia" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Baltyre Latvia
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
43603053166
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 19.04.2012
Juridiskā adrese:
Jelgava, Aviācijas iela 8, LV-3002
Iegūt pilnu juridisko informāciju