"Alberta pīpes", veikals 0

Alberta iela 1, Rīga, LV-1010
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Ģimenes uzņēmums ''Alberta pīpes", jau 15 gadus ir šeit uz šīs Alberta ielas. Mēs esam lepni, jo mūsu klienti ir labākie klienti pasaulē. Tirgojam pīpes, pīpju aksesuārus, ūdenspīpes, cigārus un cigarillas, tabaku, gan pīpēm, gan cigaretēm.
Pīpe (no lejasvācu valodas - pipe) tabakas pīpēšanai radusies Amerikā: to ap 1000. gadu pirms mūsu ēras izfunktierējuši Centrālamerikas maiju cilts indiāņi, pieprotot tabakas audzēšanas māku: viņiem pīpe bijusi svēts reliģisks piederums, starp citu, tieši viņiem pieder par metaforu kļuvusī miera pīpe: mieru un draudzību parādot, tie pīpējuši no kopējas pīpes.

Pīpes gatavo no koka, kaula, māla, dzintara, akmens, bet Āfrikas pirmiedzīvotāji, nebaidoties apsvilināt rokas, to pratuši uzmeistarot pat no dzelzs.

Pīpes forma dažādām tautām īpatnēji mākslinieciski izveidota, un pīpes lielums var svārstīties no dažiem centimetriem līdz pat vairākiem metriem...
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Alberta pīpes", veikals CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Alberta pīpes", veikals CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Oliivija
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103513968
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 20.02.2012
Juridiskā adrese:
Rīga, Alberta iela 1 - 6A, LV-1010
Iegūt pilnu juridisko informāciju