Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Melnā piektdiena pārtop par Melno decembri!

Kāpēc apstāties pie vienas Melnās piektdienas? Daudz labāk būtu, ja tāds būtu vesels mēnesis, vai ne? Alberta pīpes nolēmušas “pārspļaut” populārās vienas dienas izpārdošanu kampaņas un pasludinājušas Decembri par Melno decembri! Un šis notikums nu gan ir ievērības cienīgs. Dāvanas, atpūta un kvalitatīva izklaide ir apvienojamas ar nelielu adrenalīna devu un kopā būšanas prieku.

Spēle uz atlaidēm – visu mēnesi!

No 1. decembra līdz pat mēneša beigām katram, kurš vēlas iegādāties sev vai draugam (starp citu, ir arī sieviešu pīpes) jaunu, skaistu pīpi, ierodoties veikalā tiek piedāvāts uzspēlēt Black Jack jeb, tautas valodā runājot, “Acīti”.

Nē, nē – te nav nekāds kazino ar krupje vai cilvēkiem, kuri mēģina izvilināt Tavus uzkrājumus! Šeit Tu vari tikai laimēt un noteikumi ir gaužām vienkārši: ar cik punktiem acīti uzvarēsi, tādu atlaidi savam kārotajam pirkumam saņemsi.

Džentlmenis un laba tabaka ir neatraujami sabiedrotie. Īstam džentlmenim nepiestāvēs parasta cigarete zobos, savukārt kārtīga pīpe vai izcila tabaka atstās iespaidu. Turklāt decembris šim visam piešķiļ vēl tik svarīgo adrenalīna devu – iespēju iegūt kāroto dāvanu ar 21% atlaidi!

Savukārt, ja kāda dāma meklē dāvanu savam vīrietim, tētim vai draugam, tad šis ir īstais laiks un vieta, kur ielūkoties!

https://www.facebook.com/romans.justs/videos/834177977800887

Atzīmē kalendārā 14.decembri - vakars Tavai atpūtai!

Trešdiena ir labākā diena, kad vari saīsināt darba nedēļu un pēc labas atpūtas trešdienas vakarā atlikušās pāris darba dienas paskries nemanot. “Alberta pīpes” regulāri rīko TTT vakarus jeb trakās trešdienas turpinājumu, kurā priecē savus apmeklētājus ar blūzu, džezu vai rokenrolu. Tev nemaz nav jābūt pīpmanim, lai gūtu jaunu enerģiju atlikušajai darba nedēļai, izbaudītu labu kafiju, kādu dzērienu no bāra, sarunas ar draugiem un klausītos izcilus mūziķus dzīvajā izpildījumā!

Diena, kas noteikti jāatzīmē kalendārā šomēnes ir 14.decembris! Tieši tad notiks pēdējais šī gada TTT tusiņš “Alberta pīpēs”. 14.decembrī apmeklētājus lutinās grupa “Los Pulidos” ar dziesmām no visas pasaules un visu iemīļotais Māris Repšs jeb Marčello. Tas būs tā vērts!

Biļetes uz šiem pasākumiem tirgotas netiek – nav nekāda labuma no liekas papīra tērēšanas. Svarīgāk ir saglabāt sirdī īstas vērtības un kvalitāti, ļauties atpūtai un pamanīt brīdi, kad šīs omulīgās vietas saimnieks uzvelk galvā brūno ādas cepuri – tā ir zīme, ka katrs var samaksāt muzikantiem pēc saviem ieskatiem tik, cik viņš vēlas.

Galvenais – rezervē vietu: 29626970

Pīpju kolekcija, māksla un citi pārsteigumi

Katram, kas paviesojies “Alberta pīpēs”, top pilnīgi skaidrs, ka šis nav vienkāršs pīpju veikals (lai gan te ir plašākais šāda veida sortiments Baltijā). Te ir kas vairāk – tā ir mīlestība, ko saimnieki ielikuši ģimenes biznesā, izveidojot šo uzņēmumu par patiešām veiksmīgu vietu, kur iegriezties ne tikai pīpmaņiem, bet arī dzīves un mākslas baudītājiem.

Šeit sastopami gan mākslinieku darbi, gleznas, mūzika, bārs, pat pīpju muzejs! “Alberta pīpes” saimnieki lepojas ar plašo pīpju kolekciju, ko piedāvā aplūkot – te ir atrodams un apskatāms viss – sākot no vēl neatpakotām “Elita” cigarešu paciņām, beidzot ar plašu pīpju kolekciju – indiāņu pīpes no Peru un Kostarikas, pat īstā Šerloka Holmsa pīpe, kas izgatavota no āfrikāņu ķirbja un koraļļiem! Jā, to visu var ieraudzīt un aplūkot veikalā! Apmeklējums vien jau ir kā piedzīvojums. Pat nepīpētājiem te ir interesanti – paskatīties muzeju, pabaudīt atmosfēru, padzert labu kafiju.

Pīpe, bārs, atpūta, foto: Pavel Danilyuk, pexels.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas