Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

6 jautras un pārdomātas kāzu dāvanas

Ko dāvināt kāzās, Photo by Carly Rae Hobbins on Unsplash

Ko dāvināt kāzās, Photo by Carly Rae Hobbins on Unsplash

Vai meklējat jautras kāzu dāvanu idejas, neskaitot seksa rotaļlietas, ko Jūs varat uzdāvināt līgavai un līgavainim, lai viņi varētu smieties, izmantot un izklaidēties pēc viņu lielās dienas? Tad esat nonākuši īstajā vietā! Lūk, 10 kāzu dāvanas, ko dāvināt saviem jaunlaulātajiem draugiem! Apvienojiet tās ar kaut ko īpašu vai dāviniet vienkārši naudu.

6 dāvanu idejas

Kāzas ir svinību, prieka un, protams, dāvanu pasniegšanas laiks! Daudzi cilvēki izvēlas tradicionālās kāzu dāvanas, piemēram, virtuves priekšmetus, gultas veļu un mājas dekorus, bet citi dod priekšroku kādai unikālākai un neaizmirstamākai dāvanai. Ja meklējat veidu, kā pievienot mazliet humora laimīgā pāra īpašajai dienai, smieklīgas kāzu dāvanas var būt lieliska izvēle.

1. Izdzīvošanas komplekts paģirām

Vai var būt kaut kas atbilstošāks?! Pēc pārāk daudziem Proseccos, svinībām iepriekšējā naktī, jaunlaulātie pateiksies, ka nākamajā rītā, atverot dāvanas, viņi saņems šo komplektu! Tā ir jautra, pārdomāta, bet patiesībā ļoti vajadzīga dāvana!

2. Jaunlaulāto lietošanas instrukcija

Jaunais pāris ir apmainījušies ar zvērestiem, sagriezuši torti un dejojuši savu pirmo deju. Kas tagad? Kāzas varbūt ir beigušās, bet laulība ir tikai sākusies. Sastādiet sarakstu ar letām, ko dara preccēts pāris, bez kā nevar iztikt un citus svarīgus padomus.

3. Smieklīgas vīra un sievas krūzes

Gandrīz visiem patīk rīta kafija, tāpēc šādas jautras krūzes uzlabos katru rītu, ko jaunlaulātie pavadīs kopā. Jūs varētu izvēlēties krūzes ar smieklīgiem citātiem, kas atspoguļo pāra personības vai intereses. Varētu izvēlēties arī atbilstošu komplektu ar humoristisku dizainu vai ilustrācijām. Jaunlaulātie novērtēs dāvanā ieguldīto pārdomu un pūles, un katru reizi, kad viņi izmantos krūzītes, tās viņiem atgādinās par viņu īpašo dienu un prieku dalīties tajā ar mīļajiem.

4. Saskaņoti t-krekli

Saskaņoti t-krekli var būt lieliska dāvana pārim, īpaši, ja viņiem ir jautras un rotaļīgas attiecības. Lūk, dažas idejas par saskaņotiem krekliņiem pārim:

  • "Karalis" un "Karaliene" t-krekli.
  • "Mr." un "Mrs." t-krekli.
  • T-krekli ar uzrakstu "vīrs" un "sieva".
  • "Viņa ir mana" un "Viņš ir mans" krekliņi
  • "The Boss" un "The Real Boss" krekliņi

5. Krajkasīte

Krājkasīte var būt unikāla un praktiska kāzu dāvanas ideja. Tā var kalpot kā pāra nākotnes finansiālo mērķu un vēlmju simbols un var mudināt pāri kopā krāt naudu. Turklāt tā var būt arī jauks un dekoratīvs priekšmets viņu mājoklim.

Ja kā kāzu dāvanu izvēlaties dāvināt krājkasīti, apsveriet iespēju to personalizēt ar pāra vārdiem vai kāzu datumu. Jūs varat pievienot arī pārdomātu piezīmi vai kartīti ar padomiem, kā ietaupīt naudu un kā pārim gūt finansiālus panākumus.

6. Dāvanu kartes

Dāvanu kartes ir populāra izvēle, jo tās ļauj saņēmējam izvēlēties tieši to, ko viņš vēlas vai kas viņam nepieciešams. Taču smieklīga dāvanu karte var piešķirt dāvanai papildu jautrības un humora elementu.

Piemēram, Jūs varat uzdāvināt dāvanu karti uz restorānu ar smieklīgu nosaukumu vai ēdiena piedāvājumu. Vai intīmpreču veikals un personīgs tā apmeklējums, kāds cits savdabīgs vai neparasts veikals, kas pārdod tikai zeķes, vai tādus jaunumus kā bekona aromāta sveces vai ko citu netradicionālu.

Vēl viena iespēja ir uzdāvināt dāvanu karti kādam piedzīvojumam, piemēram, brīvās runas vakaram, vīna degustācijai vai kādai nodarbībai. Šāda veida dāvanas var radīt paliekošas atmiņas un nodrošināt jaunlaulātajiem jautru randiņu vai izbraucienu.

Raksts tapis sadarbībā ar www.notino.lv

Ko dāvināt kāzās, Photo by Carly Rae Hobbins on Unsplash

Ko dāvināt kāzās, Photo by Carly Rae Hobbins on Unsplash

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas