Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Airsoft dāvanu karte - labākā Ziemassvētku dāvana vīrietim

Vai tuvojoties svētkiem, arī Tevi pārņem dāvanu meklēšanas drudzis? Šogad izbaudi gatavošanās laiku mierīgā gaisotnē un nevis apbraukā neskaitāmi daudz veikalus, bet gan izvēlies dāvanu karti airsoft spēlei no GUNSnLASERS. Uzzini vairāk, kādēļ šādu kaujas simulācijas spēli iecienījuši daudzi vīrieši!

Kas ir airsoft?

Airsoft ir stratēģiska kaujas imitācijas spēle, kurā tiek izmantotas īstu ieroču replikas jeb kopijas. Airsofts Latvijā kļūst arvien populārāks, bet visā pasaulē tas ir pazīstams jau kopš 70. gadiem. Šī spēle tika radīta Japānā, pielāgojot to šaušanas spēļu entuziastu vajadzībām un interesēm, vienlaikus ievērojot stingros ieroču kontroles noteikumus. Pirmsākumos airsofts tika dēvēts par “soft air gun”. Šis nosaukums radies no saspiestā freona-silikona eļļas maisījuma (tiek dēvēts arī par zaļo gāzi).

Mūsdienās ar airsoft aizraujas tūkstošiem interesentu un profesionāļu, tādēļ to var dēvēt ne tikai par iecienītu brīvā laika pavadīšanas iespēju, bet arī sporta veidu, kurā regulāri jātrenējas, lai uzlabotu savas prasmes.

Spēles norise

Airsofts līdzīgi kā peintbols notiek tam speciāli paredzētos un norobežotos laukumos, ievērojot visas drošības prasības. Šobrīd airsofts Latvijā lielākoties tiek organizēts divos veidos:

lielie pasākumi visas dienas garumā, kas norisinās ļoti plašās teritorijās. Spēles laikā tiek izmantotas teritorijas kartes, arī automašīnas un visu vajadzīgo ekipējumu dalībnieks ņem līdzi, jo bāze atrodas pat kilometriem tālu. Pārsvarā šādās spēlēs piedalās liels skaits pieredzējušu airsoft cienītāju, kuriem pašiem ir savs ekipējums (airsoft ieroči, tērpi, aizsargmaskas, bumbiņas u.c. aksesuāri);

3h spēles nelielās draugu vai kolēģu kompānijās. Spēles gaitā ir nelieli starplaiki, lai atpūstos, papildinātu ieroča aptveres ar bumbiņām, apspriestu labāko stratēģiju u.tml. Iespējams izmantot savu vai nomas ekipējumu. Šāda tipa airsoft aktivitātes rīko GUNSnLASERS savos izklaides parkos Juglā un Mežaparkā. Pēc spēles iespējams atpūsties un pārspriest labākos spēles momentus labiekārtotās un siltās istabiņās vai piknika vietās.

Populāras ir arī GUNSnLASERS atvērtās jeb publiskās spēles, kurās piedalās gan amatieri, gan tie, kas jau vairākus gadus aizraujas ar airsoft. Šis ir labs veids, kā izmēģināt un saprast spēles noteikumus, kā darbojas ekipējumus un satikt pieredzējušis instruktorus, kas palīdzēs izvēlēties piemērotākos ieročus un dos vērtīgus padomus. Arī tad, ja airsofts Tev jau ir pazīstams un vēlies iegādāties, piemēram, savu ieroci vai papildināt ekipējumu ar profesionāliem aksesuāriem, Tu vari saņemt noderīgus ieteikumus. Vairāk par atvērtām spēlēm, kā arī spēļu grafiku lasi ŠEIT!

Interesanti scenāriji

Airsoft spēles nav tikai skraidīšana pa laukumu, cenšoties trāpīt pretējās komandas dalībniekam. Pieredzējuša un profesionāla instruktora vadībā, spēles dalībnieki pilda dažādus scenārijus jeb misijas. Zināmākās un iecienītākās ir:

● karoga uzvilkšana mastā;

● policisti pret teroristiem;

● prezidents;

● zombiji;

● izlaušanās no cietuma;

● dubultais aģents un citas.

Tieši mērķis kopā ar komandu sasniegt uzvaru rada azartu un pozitīvu spriedzi, turklāt gribas izvairīties arī no pretinieka. Pasniedz Ziemassvētku dāvanu, kas sagādās neaizmirstamas emocijas un lieliskas atmiņas, ko ar savas komandas dalībniekiem apspriest vēl ilgi.

Kam būs piemērota airsoft dāvanas karte?

Lai gan ekipējums un spēles gaita izklausās ļoti nopietna un profesionāla, šādu dāvanu novērtēs ikviens vīrietis, kam patīk azarts, sacensību gars un stratēģiskas galda vai datora spēles. Pāris nianses, kas jāņem vērā:

● ieteicamais spēlētāja vecums ir vismaz 16 gadi;

● nepilngadīgām personām nepieciešama rakstiska vecāku atļauja vai arī spēlēt airsoft drīkst tikai ar pieaugušo klātbūtni;

● airsoft ieroči sver tikpat, cik reāli ieroči, tādēļ tie ir visai smagi;

● spēles gaita bieži ir nedaudz lēnāka nekā peintbolā vai lāzera peintbolā, jo scenāriji ir stratēģiski;

● trāpījumu ar plastmasas lodīti pa ķermeni var just, tādēļ ir svarīgs atbilstošs apģērbs un aizsargekipējums.

Dāvanu kartes sev vēlamā nomināla vērtībā (sākot no 10€) vai arī konkrētam personu skaitam (no 1 līdz 8) var iegādāties GUNSnLASERS izklaides parkos:

● Andrejostas ielā 21 (Andrejosta);

● Mārkalnes ielā 10 (Jugla);

● Viestura prospektā 2 (Mežaparks).

Pirms braukšanas obligāti piezvani uz tālruņa numuru +371 27274646, lai precizētu darba laiku, jo tas ir mainīgs. Ja airsofts ir jau spēlēts vai dāvanas saņēmējs ir jaunāks par 16 gadiem, bet vienalga vēlies Ziemassvētkos zem eglītes pasniegt īstu piedzīvojumu, vari izvēlēties peintbola vai lāzertag jeb lāzera peintbola dāvanu karti no GUNSnLASERS. Šīs ir dinamiskas un jautras spēles, kas patiks kā bērniem, tā pieaugušajiem.

Iemesli, kādēļ azartiskai atpūtai izvēlēties GUNSnLASERS izklaides parkus

GUNSnLASERS ir uzņēmums, kas rūpējas par to, lai saviem klientiem sagādātu vienu no jautrākajām, aizraujošākajām un baudāmākajām dienām viņu dzīvē. Tas nozīmē, ka airsoft, peintbola vai lāzertaga pasākums būs izdevies pat vairāk par 100%.

Iemesli, kāpēc izvēlēties GUNSnLASERS:

  1. vairāk nekā 3 gadu pieredze, organizējot spēles un dažādus tematiskos pasākumus;
  2. liela pieredze, organizējot bērnu dzimšanas dienas, vecpuišu ballītes un korporatīvos pasākumus;
  3. pavisam 3 dažādi parki dažādās lokācijās Rīgā (Mežaparkā, Andrejostā, Juglā);
  4. bezmaksas autostāvvietas parku teritorijā, ērta nokļūšana arī ar sabiedrisko transportu;
  5. kvalitatīvs un mūsdienīgs ekipējums visām spēlēm;
  6. gan āra, gan iekštelpu laukumi;
  7. airsoft ieroči ir no pasaulē atzītā ražotāja Sigma;
  8. parkos pieejamas arī piknika vietas un siltas telpas svinībām pēc spēles;
  9. spēļu trases regulāri tiek atjaunotas un papildinātas ar jauniem šķēršļiem;
  10. parki atrodas autentiskās vietās - pirmajā elektro spēkstacijā, senā manufaktūras rūpnīcā un kādreizējā kara bāzē ar īstu pazemes bunkuru.

Nav šaubu, ka airsofts Latvijā kļūst populārāks un spēlēs piedalās arī arvien vairāk sieviešu. Ja vēlies iegādāties foršu un oriģinālu Ziemassvētku dāvanu vai rezervēt airsoft vai citu spēli savai draugu kompānijai, apmeklē GUNSnLASERS mājaslapu www.gunsnlasers.lv!

GUNSnLASERS

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas