"Kasperss Taxi", Taksometra pakalpojumi Jūrmalā 0

Jūrmala, LV-2008
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd.
Apraksts:
Taksometra pakalpojumi Jūrmalā.
Nozare:
  • TAXI
Produkti:
Taxi Jūrmala takši Jūrmalā taksometri Norēķini ar bankas karti Transfērs Transfēri uz lidostu (RIX) Transfēri uz Jūrmalu Transfēri pa Latviju un Baltijas valstīm Transfēri no uz Tallinas Vilņas Palangas Kaunas lidostām Individuālais pasūtījums Taxi noma Taxi īre uz stundām Taxi rezervēšana Braucienu diennakts pieteikšana transfēri Pasažieru sagaidīšana lidostās Pasažieru sagaidīšana lidostā Lidostas taxis lidostas taksis Taksi taksis Taksometru pakalpojumi taksometru izsaukšana Vieglie taksometri takši Skolnieku taksometrs Diennakts taksometrs Transfēru pakalpojumi Darbinieku pārvadāšana pasākuma apkalpošana Ātrs taksometrs Starppilsētu braukšana diennakts taksometru pakalpojumi starpvalstu un starppilsētu braukšana taksometri izsaukšana uz noteiktu laiku labs taksometrs taxi diennakts Taxi riga airport taxi taksi takši taksometri taksometru pakalpojumi taksometra pakalpojumi izsaukt taksi Mikroautobuss Buss Busiņš Taxi ar bērnu sēdeklīti Transfēri no RIX uz lidostu RIX Transfēri no Jūrmalas transfēri uz Jūrmalu Transfēri pa Latviju un Baltijas valstīm Transfēri no Tallinas Transfēri uz Tallinu Transfēri no Vilnas Transfēri no Palangas Transfēri no Kaunas lidostas Cilvēku grupu pārvadājumi darbinieku pārvadājumi strādnieku pārvadājumi skolēnu pārvadājumi Taxi ar 8 vietām Mikroautobuss līdz 8 vietām Mikroautobuss ar šoferi Astoņvietīgs taksometrs Takosmetrs ar vadītāju sievieti Juridisko personu apkalpošana Līgumu slēgšana ar jurdiskām personām kaspers "Kasperss Taxi" Taksometra pakalpojumi Rīgā rīgas taxi "Kasperss Taxi" Kasperss taxi Jūrmala jūrmalas taxi taxi jurmala kauguri
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
IZŅĒMUMS! Sniegt TIKAI kā divu vadītāju servisu ''Nebrauc dzēris'', Divu vadītāju serviss CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
IZŅĒMUMS! Sniegt TIKAI kā divu vadītāju servisu ''Nebrauc dzēris'', Divu vadītāju serviss CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Executive service
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103214956
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 12.02.2009
Juridiskā adrese:
Rīga, Klusā iela 7A - 56, LV-1013
Iegūt pilnu juridisko informāciju