SIA "Smile Taxi" 0

Krasta iela 86, Rīga, LV-1019
Darba laiks:
Diennakts darba laiks
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd.
Apraksts:
Smile Taxi - pieredzes bagātu pasažieru pārvadātāju pakalpojumi Rīgā un rajonos privātpersonām un uzņēmumiem. Šeit strādā godīgi un ar smaidu, ciena klientu laiku un komfortu, kā arī rūpējas par pasažieru drošību un veselību. Šogad uzņēmums svin 15 gadu jubileju.

- Kādas ir servisa priekšrocības?
- Savs dispečeru dienests. Atšķirībā no viedtālruņiem, operatori redz apstākļus pilsētā un var noteikt precīzu laiku, kad ieradīsies taksometrs - jūs nokļūsiet vēlamajā punktā bez kavēšanās.
- Paplašināts funkciju klāsts dažādām klientu vēlmēm. Jūs varat pasūtīt uzņēmumā Smile Taxi šādus pakalpojumus: “Sagaidīt viesi”, “Aizvest bērnu”, “Pasūtīt taksometru noteiktam laikam”, kā arī noslēgt līgumu pasažieru pārvadājumiem un daudz ko citu. Varat būt droši, ka taksometra vadītājs nesagādās vilšanos.
- Paplašināta braucienu teritorija. Taksometrs ved “uz” un “no” tālākiem pilsētas rajoniem. Taksometri, kuri darbojas caur aplikācijām, var nebūt pieejami vēlamajā vietā, kad jums tas ir nepieciešams. Smile Taxi dispečeri parūpēsies par to, lai automašīna ierastos rajonos, kas atrodas tālu no centra, kā arī Ādažos, Salaspilī un citās apdzīvotās vietās.
- Ērts sms-paziņojums. Uz jūsu norādīto telefona numuru tiks nosūtīta īsziņa, kurā būs norādīta visa svarīgākā informācija: ierašanās laiks, autovadītāja vārds un automašīna, kā arī brauciena cena. Kad autovadītājs tuvosies, viņš pats ar jums sazināsies.
- Rūpes par pasažieru veselību. Smile Taxi ievēro visus nepieciešamos Covid19 drošības noteikumus. Turklāt starp autovadītāju un pasažieriem ir uzstādīts aizsargekrāns, lai samazinātu inficēšanās riskus līdz nullei.

- Ko Smile Taxi piedāvā korporatīvajiem klientiem?
- Izdevīga līguma noslēgšana un operatoru atbalsts.
- Atskaites par veiktajiem braucieniem grāmatvedībai. Rēķini ar PVN un iespēja norakstīt saimnieciskos izdevumus.
- Maksājumu pēcapmaksa līdz 30 dienām.
- Izsaukuma poga. Tas ir Smile Taxi jaunums - poga, ar kuras palīdzību jūs varat ātri izsaukt taksometru, kas ieradīsies tieši pie jūsu biroja vai mājas durvīm.

- Kā pasūtīt taksometru:
- piezvanot uz bezmaksas telefona numuru 8000 88 77
- interneta vietnē www.smile.taxi
- nospiežot īpašo pogu
- pieslēdzot personīgo kontu savam telefona numuram

Ja jums ir radušies jautājumi par servisa darbu vai jūs vēlaties kļūt par korporatīvo klientu, sazinieties ar klientu atbasta centru: +371 22 330 330

www.smile.taxi
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
SIA "Smile Taxi" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
SIA "Smile Taxi" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Smile loģistika
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40203247135
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 20.05.2020
Juridiskā adrese:
Rīga, Stabu iela 15 - 26, LV-1010
Iegūt pilnu juridisko informāciju