"Adoria" SIA veselības un skaistuma centrs 0

A. Čaka iela 70 - 3, Rīga, LV-1011
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Veselība ir cilvēka dārgāka manta un lielākā bagātība, tāpēc svarīgi, lai par mūsu veselību rūpētos zinoši un uzticami speciālisti. Lieliski, ja šādi speciālisti apvienojušies vienotā komandā, un labs piemērs tam ir veselības centrs Adoria. Pie mums strādā īsti savas jomas profesionāļi, kuru sirds aicinājums ir palīdzēt ikvienam pacientam, sniegt augsta līmeņa pakalpojumus un būt pieejamiem maksimāli ātrā laikā.

Ko nozīmē mūsdienīgs veselības centrs? Lai arī Rīgā un Latvijā ir daudz veselības centru, tie būtiski atšķiras savā starpā. Pieredze liecina, ka daudzi no tiem atgādina agrāk pazīstamās poliklīnikas – speciālistu un pacientu daudz, rindas garas, ārstu laiks ierobežots un ne vienmēr pietiek laika rūpīgi iedziļināties pacienta problēmā. Šajā ziņā veselības centrs Adoria būtiski atšķiras no citiem – tas ir veselības centrs, kur pirmajā vietā ir klients un viņa veselība. Mūsu ārsti pacientiem velta vislielāko uzmanību, neatkarīgi no tā, cik daudz laika tas prasa. Mēs rūpīgi plānojam katru apmeklējuma laiku, lai vizīte pie ārsta būtu maksimāli pilnvērtīga un pacients saņemtu augsti profesionālus pakalpojumus. Visa turpmākā ārstēšanās procesa laikā jūs varēsiet sazināties ar savu ārstu un saņemt konsultācijas jums ērtākajā saziņas veidā. Mūsu ārstu moto ir būt pieejamiem un sasniedzamiem saviem pacientiem, jo pacienta problēma nevar likt gaidīt.

Viena no aktuālakajām šodienas problēmām ir garās rindas pie speciālistiem. Pat tad, ja pacients izvēlas maksas pakalpojumus, nokļūt pie sev vajadzīgā speciālista nevar tik ātri kā vēlētos. Veselības centrs Adoria ir viens no retajiem medicīnas pakalpojumu sniedzējiem Rīgā, kur rindas pie speciālistiem bieži vien ir īsākas kā citur vai to pat nav vispār. Tas iespējams, pateicoties rūpīgai plānošanai un optimizētai apmeklētāju plūsmas organizācijai. Aicinām iepazīt mūsu piedāvātos ārstniecības pakalpojumus un varbūt tieši jums mūsu veselības centrs spēs palīdzēt visīsākajā laikā!

Mūsdienīgs veselības centrs ir mājīgi iekārtots, lai cilvēkiem sniegtu patīkamas, nomierinošas emocijas. Šķiet, mums tas ir izdevies, jo viena no biežākajām klientu atsauksmēm ir “pie jums jau kā mājās”. Omulīga, stresu mazinoša gaisotne pirms ārsta apmeklējuma ir svarīga gan pieaugušajiem, gan bērniem. Arī ārstu pieņemšanas kabineti iekārtoti tā, lai savstarpējā komunikācija starp ārstu un pacientu neradītu lieku satraukumu. Jāuzsver, ka veselības centrs Adoria aprīkots ar jaunākās paaudzes medicīnas iekārtām un tehnoloģijām, kas katras konkrētās specialitātes ārstam ļauj efektīvi organizēt darbu un iespējami īsā laikā sniegt labākos ārstniecības rezultātus.

Ikdienas dzīve kļuvusi tik strauja, ka bieži pietrūkst laika iedziļināties apkārt notiekošajā, aktuāls kļuvis izdegšanas sindroms. Mūsu veselības centrs piedāvā ne tikai ārstniecības pakalpojumus, bet arī skaistumkopšanu, kas ietver tādus relaksējošus un spēkus atjaunojošus pasākumus kā SPA un dažādas masāžas. Tāpat pie mums pieejami fizioterapeita pakalpojumi, kas palīdzēs jums izkustināt “ierūsējošos” muskuļus un atgriezt gan fiziskos, gan garīgos spēkus."
Nozare:
  • Veselības centrs
Produkti:
Analīzes Andrejs Levins Anita Preisa Anti-age procedūras Aparātprocedūras Arodapskates Arodslimību un arodveselības ārsts Arodārsts Asins analīzes Blokādes Bērnu neirologs Dagnija Mežavilka Dermatologs Dermatoloģija Dienas stacionārs Doktorāts Doplerogrāfija EKG EHO Ehokardiogrāfija Ehokardiogrāfija bērniem Endodontija Endodontija ar mikraskopu Fizikālā medicīna Fizioterapeits Gripas pote Hydrafacial sejas procedūra Implantoloģija Inese Bērtule Inese Gračova Intravenozās sistēmas Kardiologs Katerina Alehnoviča Kosmetalogs Lāzerepilācija Māris Locāns Polina Bite SPA procedūras Sanda Dēliņa Sejas procedūras Vakcinācija pret ērču encefalītu Vakcinēšanās Vēnu izmklējums Zobu balināšana Zobu ķirurgs Zobārstniecība Zobārsts a hepatīta vakcīna a+b hepatīta vakcīna acu protezēšana acu protezēšana cena adoria sia adoria sia veselības un skaistuma centrs adrese adoria veselības centrs asinsvadu izmeklējums autohemoterapija b hepatīta vakcīna brūces apstrāde brūču apstrāde dakteris diegu izņemšana doktorāts dr dr. dzels deficīta sistēmas dzeltenā drudža vakcīna dzelzs deficīta infūzijas dzemdes kakla vēža vakcīna gripas vakcinācija gripas vakcīna imutināti uzlabojošas injekcijas infūzijas injekcijas klīnika laboratorijas analīzes manuālais terapeits medicīnas centrs medicīnas komisijas neirologa konsultācija neirologs nieru ultrasonogrāfija nieru usg obligātā veselības pārbaude izbraukumā pieņemšanas laiks poliklīnika pretdrudža infūzijas pretdrudža sistēmas protezēšana acīm rehidratācijas infūzijas rehidratācijas sistēmas silgard vakcīna sistēma sistēmas slimnīca speciālists ultraskaņa ultrasonogrāfija urīna analīzes usg usg vairogdziedzerim usg vēdera dobuma orgāniem vairogdziedzera sonogrāfija vakcinācija vakcinācija pret dzelteno drudzi vakcinācija pret gripu vakcīnas veselības centrs veselības centrs adoria veselības pārbaude ar darba devēja nosūtījumu veselības pārbaude izbraukumā veselības pārbaude uzņēmumā veselības pārbaudes vēdera dobuma usg Ārija Bušmane Ārstu konsultācijas Ārstu vizītes ārstnieciskās procedūras ārsts ārstu prakse Ērču pote Ģimenes ārsts ģimenes ārsts "Adoria" SIA veselības un skaistuma centrs Adoria adoria veselības centrs adoria sia sia adoria veselības centrs adoria
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Adoria" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Adoria" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Adoria
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003812070
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 21.03.2006
Juridiskā adrese:
Rīga, Aleksandra Čaka iela 70 - 3, LV-1011
Iegūt pilnu juridisko informāciju