"Rehabilitācijas centrs "Līgatne" SIA 0

Skaļupes, Līgatnes pag., Cēsu nov., LV-4108
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd.
Apraksts:
"Rehabilitācijas centrs „Līgatne”” piedāvā viesnīcas, skaistumkopšanas, SPA un medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus, ko sniedz profesionāls medicīnas personāls. Medicīnas pakalpojumi tiek nodrošināti pacientiem pēc dažādām saslimšanām, kā, piemēram, pēc operācijām, ar muguras problēmām, ar kaulu – locītavu vai sirds asinsvadu saslimšanām, pacientiem ar lieko svaru un stresu radītam problēmām.
Centrs atrodas vienā no skaistākajām uz zaļākajām vietām Latvijā, kas gadiem ilgi ir priecējusi un turpina priecēt cilvēku sirdis – Līgatnē, Gaujas krastā. Ierodoties mūsu Centrā, apmeklētājus patīkami pārsteidz apkārtējās dabas skaistums, kas relaksē un dziedina jau pats no sevis. Centra teritorijā ir ierīkotas pastaigu un mitoloģijas takas. Brīvajos brīžos te var nūjot vai doties velotūrē pa Līgatnes skaistākajām vietām, apskatīt gleznainās dabas ainavas un izbaudīt lielisku maltīti brīvā dabā no līdzpaņemtā piknika groza, ko palīdzēs sarūpēt Centra pavāri.
Centra telpās atrodas kafejnīca un lieliskas vietas svinību rīkošanai – lielajā banketu zālē iespējams sarīkot svinības līdz pat 200 personām. Pieejamas arī mazākas telpas. Pavāri saskaņā ar jūsu vēlmēm nodrošinās arī izbraukuma maltītes, kā arī gardus un greznus konditorijas izstrādājumus.

Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Padomju slepenais bunkurs" - muzejs CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Padomju slepenais bunkurs" - muzejs CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Rehabilitācijas centrs "Līgatne"
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003273506
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 20.11.1995
Juridiskā adrese:
Cēsu nov., Līgatnes pag., "Skaļupes", LV-4108
Iegūt pilnu juridisko informāciju