Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Rehabilitācijas centrs “Līgatne” – ideāla vieta, kur atgūt savu veselību

"Rehabilitācijas centrs „Līgatne”, kas atrodas ainaviskās Gaujas krastā, priecē ne tikai ar savu skaisto apkārtni, bet ir lieliska vieta, kur atgūt savu veselību, uzticot to pieredzējušu medicīnas speciālistu rokās.

Līgatnes veselības centrā pieejami dažādi rehabilitācijas pakalpojumi gan pacientiem pēc operācijām, muguras problēmām, kaulu, locītavu vai sirds asinsvadu saslimšanām, gan cilvēkiem ar lieko svaru, vai stresa radītām problēmām. Centrā pieejamas dažādas rehabilitācijas programmas, kas ir komplektētas, iekļaujot procedūras tieši senioriem, autovadītājiem, biroja darbiniekiem, cilvēkiem, kas vēlas notievēt, sirds slimniekiem utt. Arī vienkārši vēlme veikt veselības uzlabojošas un profilaktiskas procedūras ir pieejama katram, kurš vēlas atpūsties garīgi un fiziski. Te tiek nodrošināts viss Tavai labsajūtai - skaistumkopšana, SPA un medicīniskā rehabilitācija ārstējošā personāla uzraudzībā, kā arī komfortabli viesnīcas numuri.

Rehabilitācijas centra teritorijā iespēja baudīt relaksējošu pastaigu mitoloģijas takās. Brīžos, kad klientam nenotiek ārstējošās procedūras, iespējams nūjot vai doties velotūrē pa Līgatnes ainaviskākajām vietām, baudīt gleznainās dabas ainavas un ieturēt maltīti brīvā dabā no līdzpaņemtā piknika groza, ko palīdzēs sarūpēt centra pavāri.

Uzzini vairāk: rehcentrsligatne.lv

Rehabiltācijas centrs "Līgatne", foto Rehabiltācijas centrs "Līgatne"

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas