"Krokus un Ko", SIA, stomatoloģijas centrs "KROKUSS" 0

Anniņmuižas bulvāris 32, Rīga, LV-1067
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd.
Apraksts:
Zobārstniecības klīnika „Krokus un Ko” darbojas jau divdesmit gadus. Pie mums strādā augstas kvalifikācijas speciālisti, par kuru kompetenci Jums nav jāšaubās. Mēs ar atbildību veicam savu darbu, sadarbojamies tikai ar pārbaudītiem sadarbības partneriem un izmantojam jaunākās tehnoloģijas un materiālus. Mūsu speciālisti palīdzēs Jums iegūt veselīgu un skaistu smaidu, individuāli piemeklējot labākos un estētiski kvalitatīvākos zobārstniecības risinājumus tieši Jūsu vajadzībām! Ieteiksim Jums piemērotāko terapiju - gan profilakses pasākumus – zobu higiēnu un smaganu ārstēšanu, gan arī zobu ārstēšanu ar modernākajām metodēm, estētiskās zobārstniecības risinājumus, trūkstošo zobu aizvietošanu ar dažāda veida protēzēm.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Krokus un Ko" SIA, stomatoloģijas centrs "KROKUSS" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Krokus un Ko" SIA, stomatoloģijas centrs "KROKUSS" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
KROKUS UN KO
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103063150
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 18.09.1992
Juridiskā adrese:
Rīga, Brīvības iela 398-142, LV-1024
Iegūt pilnu juridisko informāciju