- 20 %

Personām ar invaliditāti - 20% atlaide no izsaukuma summas

Kupons ir derīgs no 08.11.19 līdz 08.01.20
Piedāvājums ir beidzies
Piedāvājums ir spēkā līdz 08.01.20
Nosūtīti 3 kuponi

JIK Autoevakuators sniedz profesionālus evakuācijas pakalpojumus, iespējama gan auto, gan citu transportlīdzekļu un tehnikas evakuācija. Evakuēsim Jūsu auto 24/7, vietai nav nozīmes, evakuēsim no jebkuras vietas, visos laikapstākļos un ar draudzīgām cenām.

Sadarbojoties ar mums, varat aizmirst par stresu, kurš rodas, kad, lai tiktu uz evakuatora ir jābrauc pa laipām ar risku, ka auto var nokrist, bamperis netiks sabojāts vai norauts, auto apakša tiek skrāpēta un bojāta, tam uzsēžoties uz evakuatora lafetes. Ar mūsu lafeti, šādi brīnumi nebūs jāpiedzīvo, viss notiks droši, ātri un saudzīgi. Evakuācija notiek ļoti profesionālā līmenī, darbinieki ir zinoši un laipni. Auto stāvoklim nav nozīmes, ir iespēja evakuēt ceļu negadījumos cietušus auto, ar traumētu ritošo utt.

Lai papildus mazinātu Jūsu stresu, mums ir kravas apdrošināšana, kas nozīmē, ka Jums nav par ko uztraukties. EVAKUĒ SAVU AUTO BEZ STRESA!

* SIA "Helio Media" nav atbildīgs par piedāvājuma saturu, kvalitāti un nosacījumiem. Par piedāvājumu pilnu atbildību nes pakalpojuma sniedzējs.