- 20 %

Personām ar invaliditāti - 20% atlaide no izsaukuma summas

Coupon is valid from 11/8/19 to 1/8/20
This offer is ended
Offer is valid till 1/8/20
Sent 3 coupons

JIK Autoevakuators sniedz profesionālus evakuācijas pakalpojumus, iespējama gan auto, gan citu transportlīdzekļu un tehnikas evakuācija. Evakuēsim Jūsu auto 24/7, vietai nav nozīmes, evakuēsim no jebkuras vietas, visos laikapstākļos un ar draudzīgām cenām.

Sadarbojoties ar mums, varat aizmirst par stresu, kurš rodas, kad, lai tiktu uz evakuatora ir jābrauc pa laipām ar risku, ka auto var nokrist, bamperis netiks sabojāts vai norauts, auto apakša tiek skrāpēta un bojāta, tam uzsēžoties uz evakuatora lafetes. Ar mūsu lafeti, šādi brīnumi nebūs jāpiedzīvo, viss notiks droši, ātri un saudzīgi. Evakuācija notiek ļoti profesionālā līmenī, darbinieki ir zinoši un laipni. Auto stāvoklim nav nozīmes, ir iespēja evakuēt ceļu negadījumos cietušus auto, ar traumētu ritošo utt.

Lai papildus mazinātu Jūsu stresu, mums ir kravas apdrošināšana, kas nozīmē, ka Jums nav par ko uztraukties. EVAKUĒ SAVU AUTO BEZ STRESA!

* Helio Media Ltd. is not responsible for the content, quality and conditions of the offer. Full responsibility for the offer is carried out by the service provider.