Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

11 oriģināli un skaisti tosti par sievietēm

Photo by Justin Aikin on Unsplash

Par sievietēm ir bezgala daudz banālu aforismu un jau sen nodrillētu izteicienu... Kādus vārdus teikt sievietēm, sniedzot ziedu pušķi vai paceļot glāzes par godu viņām? Smelies iedvesmu kādā no šīm tostu idejām, ar ko izcelties, sveicot sievietes 8. martā, lai oriģinālā veidā godinātu Starptautisko sieviešu dienu!

 1. Par to, lai debesis vienmēr būtu zilas, saule nebeigtu spīdēt, rozes allaž ziedētu un arī sievietes vienmēr paliktu skaistas!
 2. Sievietes ar asarām panāk vairāk, kā vīrieši ar prātu. Tad iedzersim par gudrām sievietēm, kuras vienmēr zina, kuros brīžos jādomā ar prātu, un kuros – labāk paraudāt!
 3. Nevainojama sieviete – tā ir tāda sieviete, kuru nekādā veidā nevar vainot tajā, ka viņai trūkst vēlmes izskatīties vēl labāk, nekā viņa jau izskatās. Par nevainojamām sievietēm!
 4. Tāltālu kalnos dzīvoja divas pastāvīgi karojošas milzu ērgļu ciltis. Un pastāvīgi tās karoja par kādu talismanu – neaprakstāmi skaistu pērļu virteni. Reiz kādā kaujā, cīnoties par šo pērļu rotu, tā pārtrūka un visas neaprakstāmi daiļās pērles izbira no kalniem pār visu pasauli... No šīm pērlēm radās sievietes zemes virsū. Iedzersim par šīm pērlēm, kas šodien sapulcējušās kopā ar mums!
 5. Tur, kur atrodas sieviete, pēkšņi kļūst mājīgi, silti, un ap sirdi paliek visam jauki. Iedzersim par to, lai īstām sievietēm apkārt būtu tikpat īsti vīrieši!
 6. Ļevs Tolstojs rakstījis, ka lielākā daļa vīriešu no sievietēm prasa tādas īpašības, kuru paši nemaz nav vērti. Par sievietēm, kuras ceļ mūsu dzīves vērtību!
 7. Kupejā brauc četras sievietes un, kā izrādās, visas atgriežas no kūrorta.
  Pirmā saka: "Atgriezīšos un visu izstāstīšu vīram!"
  Otrā nodomāja: "Nu gan muļķe!"
  Trešā nodomāja: "Nu gan drosmīga!"
  Ceturtā nodomāja: "Nu gan viņai atmiņa!"
  Par gudrām, drosmīgām, atklātām sievietēm un viņu labajām atmiņām!
 8. Pie Dieva reiz atnāca vīrietis un teica, ka vienam esot vientuļi. Un Dievs apsolīja radīt viņam sievieti. Bet tad Dievs saprata, ka viņam vairs nav, no kā sievieti radīt, tikai visādi pārpalikumi. Tādēļ viņš rīkojās tā, ka radīja sievieti – mazliet no siltiem stariem, mazliet no maiga vasaras vēja, ar uzplaukušas rozes smaržu, ar gulbja daili un kaķenes graciozitāti. Bet tad viņam likās, ka sanākusi pārāk ideāla, un viņš pievienoja tai vēja nepastāvīgumu, vētras asumu, lapsas viltību, lapsenes atriebīgumu, akmens aukstumu un haizivs alkatību. Tā radās īsta sieviete un to Dievs deva vīrietim, teikdams: "Ņem, kāda viņa ir, un nemēģini viņu pārtaisīt."
  Iedzersim par to, lai mēs esam tādi, kādi esam, un neviens mūs nemēģina ne pārtaisīt, ne izmainīt, bet pieņem mūs katru savā unikalitātē!
 9. Sievietes mēdz salīdzināt ar ziediem: skaistas kā rozes, maigas kā lilijas, trauslas kā mimozas, reibinošas kā ievas... Iedzersim par šo krāšņo ziedu pušķi, kas šodien sapulcējušās pie šī galda!
 10. Kamēr vīrietis domā, tikmēr sieviete jau zina atbildi... Iedzersim par sievietes intuīciju, kas strādā ātrāk un labāk par jebkuru loģiku!
 11. Kāpēc Zālamans tika uzskatīts par bezgala viedu valdnieku? Jo viņam bija daudz sievu un ar visām viņš apspriedās un viņu teikto ņēma vērā. Kāpēc mēs mūsdienās esam tik nelaimīgi? Jo mums katram ir viena sieva un mēs ar viņu nedz apspriežamies, nedz ņemam vērā. Par senču gudrību!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...