Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

3 jautājumi, kurus sev uzdot pirms matrača iegādes

Atpūta, foto - Pixabay

Mēs zinām, ka cilvēka viena no svarīgākajām cilvēka galveno pamatfunkciju pildīšanas nepieciešamībām ir miegs. Jau 3 – 5 dienas bez miega cilvēka ķermenim var rasties pat nāvējoši veselības traucējumi. Vai zināji, ka tieši matracis tiešā veidā ietekmē miega kvalitāti pat līdz 100%? Pirms iegādājies matraci, ir vērts sev uzdot 3 jautājumus.

Kādu matrača veidu man vajag?

Parasti zinām tikai to, ka ir dažādas cietības matrači un bieži mūsu matrača izvēli arī ietekmē šī ierobežotā informācija. Mēdzam iegādāties matračus tikai balstoties uz tā cietības pakāpi, pat nezinot, vai tas ir mums piemērots vai nē. Un tā ir liela kļūda!

Ne tikai matrača cietības pakāpe, bet arī citas funkcijas ir svarīgas katram individuāli. Dažādas matraču pildvielas īpaši pielāgojamas katrām vēlmēm, sākot no klasiskiem atsperu matračiem, līdz pat lateksam un ekskluzīvajam jauno tehnoloģiju “Dream Labirinth” pildījumam, kam nav analoga. Alerģiskiem cilvēkiem piemērojams matracis, kura sastāvs ir maksimāli dabīgs antialerģisks, tai skaitā pats audums. Cilvēkiem ar vāju imunitāti noteikti nepieciešams ekoloģiski tīrs matracis vai virsmatracis, kura audums ražots ar antibakteriālām īpašībām, kas cīnās pat pret vīrusiem. Arī bērniem dažādos vecumos piemērojami atšķirīgi matrači.

Kur man nepieciešams matracis?

Vai domā, ka matracis kalpo tikai un vienīgi guļamistabā? Tu kļūdies! “Ossov” izgatavo dažādu veidu matračus jebkurās formās arī jahtām, dažādām automašīnām, ūdensnecaurlaidīgie, sienas rāmjiem un visam citam, kam vien Tev nepieciešams! Arī formas pielāgojamas pilnīgi visas – kantainas, apaļas, ovālas, transformeri utt., jo matrači roku darbs!

Vai mans ķermenis atbalsta manu matrača izvēli?

Ir būtiski paļauties ne tikai uz savu vajadzību un iespēju izvēli, bet pats svarīgākais – vai Tavs ķermenis akceptē to? “Ossov” iesaka klientiem pirms matrača iegādes uz tā apgulties un kādu brīdi pagulēt, lai saprastu, vai ir ērti, kā jūtas ķermenis. Dažāda veida ortopēdiskie matrači lieliski pielāgoti dažādām cilvēka ķermeņa vajadzībām. Cilvēkiem ar problēmām mugurkaula augšējā daļā piemērots atšķirīgs matracis no tiem, kam problēmas ar muguru koncentrētas mugurkaula apakšējā daļā. Ieteikt labāko un finansiāli atbilstošāko matrača izvēli palīdz pieredzējuši speciālisti.

Kāda ir “OSSOV” matraču pievienotā vērtība?

“OSSOV” matrači ir Latvijā ražoti, tiek individuāli izveidoti katram klientam pēc vēlmēm, kā arī piedāvā jau standarta izgatavotus matračus. Veikalā iespējams matračus notestēt, tādējādi atrodot sev piemērotāko un ērtāko matraci maksimāli lielam komfortam un miega kvalitātei. Matrači tiek izgatavoti 3 – 5 darba dienu laikā. Iespēja iegādāties arī gultasveļu un dažāda veida guļamistabas mēbeles, sākot no gultām līdz pat kumodēm.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...