Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Anna Panna liek nojaust, kas būs viņas jaunajā pavārgrāmatā

Kulināre Anna Panna, "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Kulināre Anna Panna, "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Kulināre Anna Panna jeb Anna Birmane, kura ir izdevusi jau trīs pavārgrāmatas, viesojoties sarunu šovā "Kad viņas satiekas", atklāja, ka strādā pie savas nu jau ceturtās grāmatas. Talantīgā sieviete gan nesauc sevi par rakstnieci, jo viņai ar gramatiku ir, kā ir, bet piedāvā sevi dēvēt par ēdiena virtuozu, kas reizēm uzraksta par to: "Grāmata ir procesā. Ņemot vērā, ka tā nav par kūkām, man tas sagādā nedaudz lielākas rūpes. Būs kaut kas svaigs un garšīgs. Mūsdienās jau nevar būt tā, ka tas būs kaut kas neredzēts. Grāmata būs par ēdienu kopumā. Ar humoru mēģināšu piesaistīt veselīgumam, bet tas lai paliek kā intriga!"

Kopš Birmane ir māmiņa, viņai ir jādomā arī par to, kā pierunāt meitu ēst veselīgāk, kas, nenoliedzami, ir izaicinājums daudziem vecākiem. "Mēs esam nedaudz atradušas kopīgu valodu virtuvē. Nu jau viņai tiešām var iebarot gan dārzeņus, gan augļus. Tas ir bijis tāds ļoti garš process, bet tas man palīdzēja izzināt bērnu. Un, protams, viņa ēd manas kūkas. Attiecībā uz saldumiem viņa ir vispār ļoti cimperlīga," saka Anna.

Anna meitu sauc par savu skolotāju, kura ir padarījusi viņu par labāku cilvēku, stiprāku un pacietīgāku personību - zemāk skaties 1188 Play video, kurā kulināre stāsta, kāpēc negāja vecāku pēdās!

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...