Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Apsver domu par kuplām krūtīm? Uzzini, kāpēc veikt krūšu plastisko ķirurģiju!

Sieviete ar kuplām krūtīm, Photo by Michael Dam on Unsplash

Sieviete ar kuplām krūtīm, Photo by Michael Dam on Unsplash

Daudzas sievietes sapņo par kuplām krūtīm! Arī Tu apsver domu par krūšu palielināšanu? Doma tiešām nav peļama, jo sevišķi, ja krūšu palielināšanas operācija atrisinās kādu no Tavām problēmām! Uzzini, kādos gadījumos veikt krūšu plastisko operāciju!

Krūšu formas atjaunošana pēc dzemdībām

Viens no biežākajiem iemesliem, kādēļ sievietes atjauno krūtis ar plastiskās operācijas palīdzību ir pēc dzemdībām un bērniņa barošanas. Grūtniecības laikā krūtis var manāmi piebriest, izstaipot ādu un veidojot strijas. Pēc bērniņa izbarošanas, krūtis mēdz zaudēt savu formu, kļūt vizuāli nepatīkamas gan pašai sievietei, gan viņas vīram. Bieži sievietēm patīk, kā izskatās viņu kuplās grūtniecības laika krūtis, bet, kad tas ir pagājis, nereti nākas saprast, ka savu iepriekšējo krūšu formu un izmēru vairs nevēlas.

Krūšu implanti emocionāla komforta paaugstināšanai

“Staigājošs dēlis” jau skolas laikā mēdz skanēt ausīs kā apsmiekls daudzām jaunām meitenēm. Ja izaugot krūtis ir joprojām pavisam neliela izmēra, tas var sadragāt sievietes pašapziņu, likt tai dzīvot diskomfortā ar sevi un iedzīvoties milzīgos kompleksos vēl ilgus gadus pēc skolas beigšanas. Par laimi, mūsdienās, no “staigājoša dēļa” var iegūt kuplas un skaistas krūtis pavisam ātri!

Ne tikai mazs krūšu izmērs ir vienīgais “krūšu iemesls” emocionālam diskomfortam. Arī uzkrītoši nevienāda izmēra krūtis, uz iekšu vērsti krūtsgali, nokarenas krūtis vai pat tieši pretēji “dēlim” – pārāk lielas un apgrūtinošas krūtis var būt iemesls vēlmei veikt krūšu plastisko operāciju. Bet, iespējams, Tev vienkārši apnicis savs krūšu izmērs! Tas ne tikai vizuāli izmaina sievietes tēlu, bet arī paaugstina viņas emocionālo komfortu!

Pilnvērtīga izskata atgūšana ar krūšu implantiem pēc medicīniskām problēmām

Lai arī ne tikai krūts vēzis ir vienīgā medicīniskā problēma, pēc kuras sievietei nākas apsvērt domu par krūšu plastisko ķirurģiju, krūts vēzis nāk pirmais prātā, kā dēļ sievietei var nākties zaudēt daļu no krūts vai pat visu krūti. Protams, šajos gadījumos, krūšu implantācija ir labākais veids, kā pilnvērtīgi atgūt savu sievišķo izskatu un mazināt sajūtu, ka viņas ķermenim kaut kas trūkst. Lai arī cik smagi tas neizklausītos, tomēr tieši tāda sajūta nomāc visas, kas sakārušās ar šādu problēmu.

Ja arī Tu apsver domu par krūšu korekciju, zini – tagad ir īpaši izdevīgs piedāvājums! Izmantojot atlaižu kuponu, veic krūšu koriģējošas operācijas ar patīkamu atlaidi, bet krūšu palielināšanai īpaši izdevīgas cenas!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...