Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

“Ar aizpampušu purnu...” – Kašers parāda, kā izskatās uzreiz pēc pamošanās

Kašers, ekrānšāviņš STV Pirmā!

Kašers, ekrānšāviņš STV Pirmā!

“STV Pirmā!” realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra” savā ikrīta rutīnā ļāvis ielūkoties multimākslinieks Kašers, faniem parādot, kā viņš izskatās uzreiz pēc pamošanās. La arī pats kritiski saka, ka izskatoties gluži kā ar “aizpampušu purnu” un atgādinot “noaugušu mātīti,” viņa līgavainis Jānis gan ir pretējās domās, mīļi norādot, ka, protams, mīļotā mati no rīta esot nedaudz “paspūruši, ” taču tas esot gluži normāli.

Kopumā Kašers ik rītu vannas istabā pavadot aptuveni 20 minūtes, no kurām teju puse laikā tiek veltīta zobu mazgāšanai. Tieši šīs nodarbes laikā top konkrētās dienas plāni un darāmie darbi. Taču enerģiju, mieru un harmoniju jaunai dienai multimākslinieks rod skaitot lūgšanas jeb kā viņš pats saka “bumbiņas” “Es neesmu vaišnavs, bet esmu sapratis, ka manā dzīvē ir lietas, kas strādā un palīdz atgūt iekšējo mieru.” Meditatīvam stāvoklim viņš ļaujas vairākas reizes nedēļā, “bumbiņu” skaitīšanai veltot teju 20 minūtes.

“Protams, sākumā tas ir ļoti, ļoti grūti, jo tās ir apmēram 16 līdz 19 minūtes šo bumbiņu skaitīšanai,” saka Kašers un piebilst, lai arī bieži vien apkārt notiekošais un ikdienas darbi mēdz patraucēt rīta rituālam, bet “ar laiku un praksi jau ieguvis to stāvokli, kad var būt pilnīgākajā mierā un ieklausīties sevī, savās iekšējās balsīs un sajūtās.” Atklāj Kašers.

Lasi arī:

"Slavenības. Bez filtra" skaties no pirmdienas līdz ceturtdienai 18:30 un 21:05, STV Pirmā!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...