Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Artjoms Gluzunovs atsakās pieņemt faktu, ka dēlam ir nopietnas veselības problēmas

Artjoms Gluzunovs. Foto:ekrānšāviņš no raidījuma Ģimene Burkā

Artjoms Gluzunovs. Foto:ekrānšāviņš no raidījuma Ģimene Burkā

Gluzunovu pāra pastarītim – dēliņam Tomasam konstatētas veselības problēmas. Elīna atklāj, ka pusotra gada vecumā, uzsākot bērnudārza gaitas bērns sācis regulāri pret grīdu dauzīt galvu. Sākumā vecāki šo faktu saistījuši ar dārziņa radīto stresu. Tomēr galviņas dauzīšana turpinājusies. Sekojušas arī citas uzvedības īpatnības un ārsti Tomasam atklājuši autiskā spektra traucējumus.

Elīna pret dēla veselības problēmām izturas ļoti nopietni, taču Artjoms uzskata, ka viņu bērns ir veselāks par veselu. Viņš pat pārmet savu bērnu mātei, ka viņa apzināti meklē bērniem dažādas kaites.

Lai veiktu padziļinātus izmeklējumus Tomasam kopā ar vecākiem jāierodas bērnu slimnīcā. Ar bērnu slimnīcā gan drīkst uzturēties tikai viens no vecākiem. Kopā ar Tomasu paliek Elīna un viņai nākas piedzīvot sirdi plosošus mirkļus. Bērns pēc nomierinošu medikamentu lietošanas pamostas krietni vēlāk, nekā ārsti solījuši. Tikmēr pie slimnīcas gaidošais Artjoms aizvien vien vēl nav gatavs pieņemt faktu, ka viņa dēlam varētu būt kādas veselības problēmas.

Vairāk par to, kā Elīnai ar dēliņu gāja slimnīcā - skaties video!

Skaties arī:Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...