Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Atklājas patiesais iemesls, kādēļ Jānis tik negaidīti atgriezies Latvijā

Jānis Bumbieris, "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Četru bērnu māmiņas Agritas Bindres jaunajam draugam ar savu negaidīto ierašanos izdevās efektīgi pārsteigt ne vien savu sirdsdāmu, bet arī pašmāju realitātes seriāla “Ģimene burkā” skatītājus. Taču, kā jau tas mēdz gadīties ar pārsteigumiem, tie spēj sagādāt ne vien prieku, bet arī sarežģījumus un vilšanās sajūtu. Agritas rūpīgi izplānotajā meiteņu-kolhoznieču ballītē Jānis visai drīz sajūtas lieks, un drīz vien vēlas doties prom – ne viņam tur kāds vīra cilvēks, ar ko parunāties, nedz saprotami tās paaudzes joki, par kuriem visas dāmas tik sirsnīgi smej.

Izrādās arī, ka mīļotās apsveikšana dzimšanas dienā nav vienīgais iemesls, kādēļ puisis tik pēkšņi ieradies Latvijā. Atšķirtības mēnesis ieviesis abu attiecībās savas korekcijas, un notikuši arī daži pārpratumi. Tos nu Jānis vēlas izrunāt aci pret aci, un galvenais – tikt skaidrībā par to, kurp abu attiecības ved.

Kas ir noslēpumainā meitene Klinta, un ko tik satraucošu par Jāni viņa Agritai atklājusi? Cerams, to uzzināsim turpmākajās šī filmu cienīgā sižeta epizodēs.

Skatieties arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...