Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kas ir Kristapa Zuša jaunā mīļotā Elīna Pakalne?

Jau kādu laiku latviešu bokserim Kristapam Zutim, kurš piedalīsies jaunajā Slavenības. Bez Filtra sezonā, ir attiecības ar Elīnu Pakalni.
Iespējams daudziem nemaz nav zināms kas viņa ir un ar ko izpelnījusies sabierības uzmanību. Šī iemesla dēļ apskatīsim ko tad viņa ir paveikusi.

 Elīna Pakalne atpazīstamību iemantoja sociālajā tīklā TikTok, kurā kopā ar māsu rādīja dažādus deju un ar komēdiju saistītus video. Viņas profils platformā guva lielu atsaucību un jau pēc mēneša viņas video kļuva ārkārtīgi populāri soctīkla lietotāju vidū visā pasaulē. Elīnai ir arī populārs Youtube kanāls kurā viņa dalās ar dažādiem skaistumkopšanas ieteikumiem un vlogiem. Atpazīstamība viņai ir ļāvusi kļūt arī ZARA un H&M, apģērbu zīmolu vēstnesi.

  Viņa darbojas kā vadītāja un soctīklu guru pašmāju realitātes šovā "The B Team TikTok māja", kurā dalībnieki cīnās, lai kļūtu par ietekmīgiem influenceriem.

Vairāk skaties:

Neticēsi, ko somiņā līdzi nēsā boksera Zuša draudzene Elīna Pakalne

Kristaps Zutis: filtrēt bazaru man baigi labi nesanāk

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas