Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Agnese Zeltiņa - ceļojumā galvenais ir labi draugi

No 4.februāra pie skatītājiem ceļu uzsāks jauns un aizraujošs ceļojumu šovs “Zemīt paveries!”, kura gaitā diviem ceļotāju pāriem būs jāsacenšas ne vien dažādu uzdevumu izpildē, bet arī – jāparāda savas prasmes un izdoma, iekļaujoties ierobežotā budžetā.

Bet, kamēr pašu šovu vēl gaidām, viena no pirmā ceļojuma komandām – aktrise Agnese Zeltiņa un viņas draudzene Darja dalās iespaidos par mūžīgo pilsētu Romu, savās atziņās par ceļošanu un arī – ko jaunu draudzenes atklājušas viena otrā.

Raidījuma dalībniekiem bija iespēja izvēlēties vienu no divām stratēģijām – vai nu maksimāli taupīt un cerēt uz uzvaru, vai arī – izbaudīt visu, kas vien ar atvēlēto budžetu iespējams. Nav grūti nojaust, ka šīs šarmantās dāmas pārliecinoši izvēlējās otro.

“Taču beigās sapratām – lai baudītu dzīvi nemaz tik daudz naudas nevajag. Mēs nemaz tik traki netērējāmies, bet cik kolosālas bija mūsu dienas! Pats galvenais ceļojumā laikam ir laba kompānija. Gandrīz vienmēr, ceļojot ar kādu kopā, būs kādas viedokļu atšķirības vai pārpratumi. Galvenais, lai būtu iespējams visu to uzreiz izrunāt. Otrs cilvēks jau nekad nerīkojas, lai speciāli jums kaitētu – varbūt bija noguris, varbūt kaut ko pārprata, un tamlīdzīgi. To svarīgi saprast, un mums tā bija – mēs bija pati labākā komanda.

Ko interesantu vēl draudzenes viena par otru uzzināja, četras dienas uzturoties tik ciešā kontaktā, uzzināsit, noskatoties šo video!

Kas gaidāms jaunajā šovā "Zemīt, paveries!"?

Agnese un Darja - mēs izbaudījām katru ceļojuma minūti

Uģa Kuģa ģimene sniedz ieteikumus vecākiem, kuri gribētu ceļot ar bērniem

Agnese Zeltiņa atklāti par mobingu publiskajā telpā

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas