Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Attīri ūdeni ar filtriem un attīri sevi!

pixabay.com

pixabay.com

Tīrs ūdens ir vitāli nepieciešamas cilvēka dzīvības un veselības saglabāšanai. Ja mājā, dzīvoklī vai darbavietā pieejamais ūdens neatbilst kvalitātes standartiem, tad ir iespēja uzstādīt dažādas ūdens sagatavošanas un attīrīšanas ierīces, kas nodrošinās tīra ūdens pieejamību un palīdzēs to arī mīkstināt, mineralizēt un atdzelžot. Ilgtermiņā šāds risinājums noteikti ir izdevīgāks un vienkāršāks nekā atcerēties regulāri pasūtīt ūdeni piegādes firmām vai nest kannas un pudeles no veikala.

Ir vairāki iemesli, kāpēc būtu jāfiltrē dzeramais ūdens:

1. Tiek izfiltrēts hlors. Hlors varbūt ir noderīgs baseiniem, bet ne cilvēka organismam. Turklāt jebkurš krāna ūdens, kaut vai nedaudz, bet tomēr satur hloru.

2. Gandrīz 100% tiek samazināta svina klātbūtne ūdens sastāvā. Svins tiek uzskatīts par vienu no faktoriem, kas, nonācis organismā, rada uztveres grūtības un mācīšanās traucējumus bērniem. Tāpēc, ja ir bērni – ūdens filtri ir vairāk kā ieteicami.

3. Novēršot kaitīgu vielu nokļūšanu organismā, tiek novērsti slimošanas riski un tādejādi samazināti izdevumi par zālēm un laiks, kas tiek veltīts ārstu apmeklējumiem un veselības pārbaudēm.

4. Ūdens organismā veic daudz derīgu darbu – veicina gremošanas sistēmas normālu darbību, palīdz imūnsistēmai, izskalo uzkrājušos toksīnus un, regulāri dzerot pietiekamu ūdens daudzumu, var izvairīties arī galvassāpēm un migrēnas lēkmēm.

5. Tīrs ūdens ir bez garšas un smaržas un tomēr tas ir labākais šķidrums ar ko veldzēt slāpes. Ja nav jāuztraucas par ūdens kvalitāti, tad bērnu jau no dzimšanas var pieradināt dzert tīru ūdeni, nevis saldinātas tējas, sulas vai limonādes. Šāds ieradums īpaši palīdz zobu veselībai.

6. Mājās gatavotais ēdiens kļūst garšīgāks. Lielākā daļa recepšu sevī ietver ūdeni, tāpat ūdens tiek izmantots arī gatavošanas laikā un pat tikai mazgājot augļus un dārzeņus.

7. Izgarojumi no ūdens nonāk arī gaisā, tādejādi cilvēks kaitīgās vielas no piesārņota ūdens var uzņemt gan iedzerot, gan ieelpojot. Ja ūdenim ir uzstādīta attīrīšanas ierīce, tas palīdz novērst augšējo elpceļu slimības, kas rodas no hlora.

Neeksperimentējiet ar savu veselību, uzticiet ūdens attīrīšanas sistēmu izvēli, uzstādīšanu un apkalpošanu speciālistiem un dzeramais ūdens, kas atbilst visiem Pasaules kvalitātes standartiem, Jums būs garantēts!