Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Badošanās kūre – ko tā dod? Danas Reiznieces – Ozolas pieredze

Dana Reizniece, ekrānšāviņš no video

Dana Reizniece, ekrānšāviņš no video

“Mans plāns ir nodzīvot līdz 100 gadiem,” “STV Pirmā!” šovā “Mīla burbulī” smej Dana Reizniece – Ozola un atklāj savus veselīgā dzīvesveida rituālus. Eksministre ikdienā lielu lomu piešķir dažādām fiziskajām aktivitātēm, tostarp arī prāta treniņam šaha turnīros. Tomēr tas nebūt nav vienīgais apņēmīgās dāmas ierocis, kā sevi uzturēt formā.

Dana regulāri ievēro badošanās kūres un atslodzes dienas, kas ilgstot no 8 līdz pat 14 dienām. Tiem, kuri vēlas šo metodi pamēģināt, Dana iesaka to darīt tieši pavasarī – tad organismu attīrīt ir vislabāk, jo vasara domāta tam, lai uzņemtu vitamīnus no svaigajām dabas un dārza veltēm. “Šajā kūrē man plāns ir “noturēties” vismaz 8 dienas. Optimums droši vien 14, bet skatīšos pēc sajūtām,” saka Dana un atklāj, ka viņa to nedara uz savu galvu, bet gan stingrā dietaloga Ata Tupiņa uzraudzībā. Eksperts ne tikai dod vērtīgus padomus, bet uzrauga, lai badošanās neaiziet par tālu: “Ir tāds brīdis, kad noķer sportisko azartu un ir grūti apstāties,” saka Dana.

Uz jautājumu vai nav grūti izturēt badošanos, kad apkārtējie nododas ēdiena baudīšanai, Dana Reizniece – Ozola atbild, ka grūti ir tikai pirmos gadus. Taču, ja to praktizē jau regulāri, nav nekādu problēmu, kamēr citi ēd, iedzert kādu tēju. Tāpat viņa vērš uzmanību, ka tiem, kuri cer ar badošanos notievēt, var nākties vilties. “Ar badošanos svaru regulēt ir bīstami. Atkāpjoties no disciplīnas, vari ātrāk un straujāk atgūt iepriekšējo svaru un kļūt vēl apaļāks.”

Vai badošanās kūrē atļauts uzņemt šķidrumu? Un kādas vēl rekomendācijas jāņem vērā, uzzini 1188 Play video.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...