Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Baktericīdais caurplūdes gaisa recirkulātors: 5 neatsveramas priekšrocības!

Svaigs gaiss telpās, Photo by Kara Eads on Unsplash

Svaigs gaiss telpās, Photo by Kara Eads on Unsplash

Ikvienam rūp sava veselība, un mēs nevēlamies elpot gaisu, kas ir piesātināts ar patogēniem mikroorganismiem. Baktericīdais caurplūdes gaisa recirkulātors ir viens no veidiem, kā garantēt tīru un patogēniem nepiesātinātu gaisu jebkurā telpā. Tam ir 5 neatsveramas priekšrocības!

Iekārtas ir paredzētas tieši nelielām telpām

Dzirdot vārdu savienojumu ‘Baktericīdie caurplūdes gaisa recirkulātori”, sākotnēji var šķist, ka tās ir ierīces, kas piemērota lielām, industriālām telpām, tomēr tā nav! Šīs iekārtas ir paredzētas nelielām telpām – gan sadzīves, gan citām, kurās ir svarīgi uzturēt tīru gaisu bez baktērijām un vīrusiem. Baktericīdos caurplūdes gaisa recirkulātorus var izmantot ne vien dzīvojamās telpās, bet arī telpās ar lielu cilvēku plūsmu, piemēram, bērnudārzos, skolās, uzņemšanas telpās, birojos un tamlīdzīgi.

Baktericīdie gaisa recirkulātori UVR-Mi lieliski noder tieši medicīnas iestādēs. Jo spēj dezinficēt gaisu augstākajos standartos, piemēram, slimnīcās, jo sevišķi, uzņemšanas telpās, operāciju zālēs, dzemdību telpās u.c. slimnīcu telpās, arī pētniecības laboratorijās, veterinārajās klīnikās, poliklīnikās.

Iznīcina dažādus vīrusus, sēnītes, baktērijas, neveidojot ozonu

Baktericīdā caurplūdes gaisa recirkulātoru UVR-Mi un UVR-M darbības princips ir balstīts uz pastāvīgu, aktīvu gaisa cirkulāciju caur recirkulatora kameru UV lampu tiešā tuvumā, nodrošinot maksimālu dezinfekcijas efektivitāti turklāt maksimāli pasargājot cilvēku no kaitīgas UV gaismas ietekmes.

Šīs iekārtas ir ļoti efektīvas cīņā pret slimībām, kas izplatās gaisa pilienu viedā. Recirkulātori iznīcina dažādus patogēnos vīrusus, baktērijas un arī sēnītes, kas atrodas gaisā. Ierīces kamerā atrodas ar speciāla atstarojoša iekšējā virsma, kas palielina iekārtas efektivitāti, jo tā pastiprina UV starojuma blīvumu. Darbības laikā, pateicoties lampām ar speciālu pārklājumu, iekārta neveido ozonu, kas normāli veidojas UV gaismai apstarojot gaisu.

Baktericīdie caurplūdes recirkulātori ir drošas iekārtas

Visas SIA Biosan ražotās iekārtas atbilst Eiropas Savienības standartiem un ir drošas.

Pateicoties tam ka recirkulācijas kamerā ir atstarojoša iekšējā virsma, ultravioletie stari tiek vairākkārtīgi atstaroti, palielinot UV starojuma blīvumu un tādējādi pastiprinot dezinficējošo efektu.

Zems enerģijas patēriņš

Vēl viena lieliska priekšrocība šīm gaisa attīrošajām iekārtām ir to zemais enerģijas patēriņš. Nomināli patērējot tikai 55W (UVR-Mi) un 60W (UVR-M) , mūsu “zaļās” iekārtas ir pietiekami ekonomiskas, lai ilgtermiņā izvairītos no dažādām saslimšanām un vīrusu klātbūtnes, tādējādi ieekonomējot arī ārstēšanās un medikamentu izmaksas.

Ērts lietošanā

Biosan baktericīdie caurplūdes gaisa recirkulātori ir uzstādāmi standarta veidā pie sienas. Šādā veidā uzstādīta ierīce parasti tiek izmantota, ja paredzēta lietošanai konkrētā telpā, piemēram, slimnīcas palātā. Ir arī montējams uz kustīga UVR-S statīva, kas ir papildus aksesuārs, neierobežojot telpu, kurā lietot ierīci jeb vajadzības gadījumā tā ir ērti pārvietojama no vienas telpas uz otru.

Iekārta neprasa sarežģītas apkopes - pati ierīce sastāv no 1 vai 2 UV lampām (atkarībā no modeļa), bloka ar pretputekļu filtriem un vadības ierīces, kas uzstādītas plastmasas korpusā.

UVR-Mi ir jaudīgāks gaisa recirkulātora modelis – ar 2 UV gaismas lampām un gaisa plūsmu 29 m3/h. Ierīcē iebūvētais digitālais vadības bloku ar UV lampu nostrādes laika indikatoru jeb taimeris un programmēšanas funkciju, ļauj vienreiz iestatīt laiku kā arī viegli kontrolēt UV lampu nostrādes ilgumu. Jāatceras, ka UV lampu darba mūžs ir 9000h (kas ir aptuveni 3,5-4 gadi, lietojot iekārtu 8h dienā, katru darba dienu.

UVR-M ir mazāk jaudīgs modelis ar 1 UV lampu, 21 m3/h gaisa plūsmu un vienkāršāku funkcionalitāti, kas ir paredzēts mazākām telpām – privātiem ofisiem vai kabinetiem, nelielām slimnīcu vai dzemdību namu palātām vai citām, nelielām telpām.

Visi Biosan baktericīdie gaisa recirkulātori ir viegli lietojami un uzturami darba kārtībā.

Baktericīdos gaisa recirkulātorus var iegādāties Biosan interneta veikalā ar bezmaksas piegādi Latvijas teritorijā.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...