Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Bērnudārza izlaidums: ko dāvināt?

Dāvanas, Image by Soledadsnp from Pixabay

Dāvanas, Image by Soledadsnp from Pixabay

Bērnudārza izlaidumu laiks ir klāt! Lai arī tas ir nedaudz neierastos apstākļos un vecāki nedrīkst piedalīties oficiālā bērnudārza izlaiduma pasākumā, tik un tā tie ir un paliek svētki gan mazajiem absolventiem, gan bērnu vecākiem un audzinātājām, kā arī pārējam bērnudārza personālam. Svētkos neiztikt arī bez dāvanām, protams, bet to izvēle ir tiek liela, ka dažkārt pat grūti izvēlēties piemērotu dāvanu. Ko tad īsti dāvināt bērnudārza izlaidumā bērnam un bērnudārza darbiniekiem, tai skaitā, audzinātājām?

Ko dāvināt bērnam bērnudārza izlaidumā

Mazajam absolventam noteikti pienākas bērnudārza izlaidumu svētku dāvana! Bērnam noteikti var dāvināt kādas skolai noderīgas lietas, kas viņu uzmundrinās uzsākt skolas gaitas nākamajā gadā – tās var būt gan kancelejas preces, gan skolas soma.

Arī kāda grāmata ar tajā ierakstītu vēlējumu par piemiņu skolas gaitu uzsākšanai vienmēr būs īpaša pat tad, kad mazais skolnieks izaugs.

Kā lieliska dāvana var būt arī galda spēles, ko spēlēt gan draugu, gan ģimenes lokā, gan ar lielu prieku aiznest uz kopīgiem klases pasākumiem.

Aktīvai vasarai pēc bērnudārza gaitām un kā pirmo transportlīdzekli uz skolu bērnam var uzdāvināt divriteni. Bet neaizmirsti arī par drošu tā ekipējumu – aizsargķiveri un elkoņu un ceļu aizsargiem. Arī skrituļslidas var būt lieliska dāvana.

Un, protams, arī ziedi pienākas pie dāvanas pat mazākajam! Lai bērnam nav grūti turēt savus svētku ziedus, nedāvini viņam lielas ziedu kompozīcijas, bet grieztos ziedus. Jo īpaši pagodinātas jutīsies mazās absolventes.

Ko dāvināt bērnudārza audzinātājām

Bez pateicības noteikti nedrīkst atstāt arī bērnudārza audzinātājas un auklītes, kas pildījušas “otrās mammas” lomu bērnu dārza apmeklējuma laikā un rūpējušās par Tavu atvasīti. Dāvinot ziedus, der atcerēties, ka nereti audzinātājām sadāvina tos tik daudz, ka reāli nav kur pat mājās novietot. Kā alternatīva daudziem pušķiem, ir kopīgi no grupiņas uzdāvināt vienu ļoti lielu un košu ziedu kompozīciju.

Bērnu dārza audzinātājai par piemiņu var dāvināt bērnu fotogrāmatu ar vēlējumiem, atmiņām vai kādām īpašām piezīmēm. Arī kanva var ilgstoši priecēt audzinātāju un atgādināt par mazajiem.

Ja vēlies sniegt pilnvērtīgu atpūtu pēc piepildītiem darba gadiem, audzinātājām un auklītēm var uzdāvināt relaksējošas vai aktīvās atpūtas dāvanu karti.

Ar sāļo un saldo kliņģeri vai citiem konditorejas izstrādājumiem kā pateicību var uzcienāt visus bērnudārza darbiniekus, kas ilgstoši rūpējušies par bērnu attīstību. Bankets kā dāvana arī ļoti iepriecinās visu bērnudārza kolektīvu.

Lieliski ir tas, ka nav pat jātērē liels laiks, lai dāvanas iegādātos. Praktiski viss ir iegādājams interneta veikalos, bet ziedus un dāvanas var nogādāt arī ar kurjeru pa taisno no ziedu salona.

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...