Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Izlaidumi bērnudārzos bez vecākiem - kā svinēt?

Izlaidums bērnudārzā, Image by Eirena from Pixabay

Jau pagājušajā gadā manāmas bija izmaiņas saskarsmē un ikdienā. Pandēmijas dēļ arī šogad tiks atcelti visi klātienes izlaidumi. Tie norisināsies vien bērnudārzu audzinātāju un grupiņas ietvaros, bez vecākiem. Tomēr nekāda pandēmija svētku sajūtu atņemt nevar! Un kaut vai attālināti varam lieliski aizvadīt bērnus pēdējās bērnudārza gaitās! Lūk, daži ieteikumi, kā bērnudārza izlaidumu padarīt par īpašiem svētkiem arī šogad!

Sapucējaties ne tikai bērnudārzā!

Protams, kā jau visos svētkos, arī šogad, neskatoties uz ierobežojumiem, izlaidumu sagaidiet skaisti un sapucēti! Gan skaistākie svētku tērpi, gan frizūras padara mazos īpaši elegantus viņu pirmajā dzīves izlaidumā. Mazā bērnudārza absolvente noteikti šajā dienā ir pelnījusi skaistu svētku frizūru. Arī puiši pēc friziera apmeklējuma bērnudārza izlaiduma fotogrāfijās izskatīsies īpaši galanti ar jaunu matu griezumu. Un, protams, tas pats attiecas uz mammām un tētiem, kas mājās gaidīs savus mazos absolventus.

Sarūpējiet svētku cienastu gan dārziņā, gan mājās!

Lai arī vecākiem kopīga klātienes svinēšana grupiņās vai ārpus tām šogad nebūs, visticamākais, ka pašiem absolventiem grupiņas ietvaros tomēr svētku galds tiks sarūpēts. Banketa cienīgai maltītei par cienastu lieliski noderēs dažādas uzkodas, augļi, dažāda konditoreja, piemēram, svētku kliņģeris, un cepumi. Savukārt, mājās svētku galdā var klāt jau kādu kārtīgāku svētku ēdienu un, protams, svētku kūku, baudīšanai ģimenes lokā.

Izrotājiet māju vai dārzu!

Kamēr mazais bērnudārznieks absolvēsies dārziņā, pa to laiku vari izrotāt māju vai dārzu, lai svētku sajūta bērnam un pārējiem ģimenes locekļiem turpinātos arī tad, kad topošais pirmklasnieks pārradīsies no bērnudārza izlaiduma. Cik viņš būs pārsteigts par baloniem un konfeti mājās! Un ja ir savs dārzs, tad brīnišķīgas lampiņas, dažādas dārza dekorācijas kalpos par lielisku veidu, kā svētkus dārzā padarīt pasakainus.

Baudiet aktīvu atpūtu pēc izlaiduma!

Nepadariet šo dienu garlaicīgu - noturiet svētku sajūtu visas dienas garumā! Pēc izlaiduma un svētku maltītes ieturēšanas pavadiet jautru un aktīvu laiku kopā ar ģimeni mājās ar spēlēm. Ja laikapstākļi ir pateicīgi, dodieties dabā. Ir tik daudz interesantu vietu, kur pabūt ar bērniem – dažādas pastaigas takas ar koka skulptūrām, bērnu rotaļu laukumi! Turklāt, svētku maltīti var ieturēt arī kā pikniku. Un, protams, neaizmirsti, ka ir daudz un dažādas dārza un āra spēles, kas visu padara vēl jautrāku!

Iemūžiniet izlaidumu!

Ir tik patīkami skatīties bērnības fotogrāfijas un atcerēties īpašos mirkļus. Ja bērnudārza vadība atļauj, iespējams piesaistīt profesionālu fotogrāfu vai pat operatoru, kas iemūžinās pēdējās aktivitātes un svētku koncertu bērnudārzā. Bērnudārza un pārējās izlaiduma dienas fotogrāfijas var apkopot fotogrāmatā, kas saglabāsies visu mūžu. Turklāt, tā būs lieliska dāvana visiem tiem tuviniekiem, kuriem būs bijusi liegta iespēja piedalīties šajos svētkos klātienē – vecmāmiņām, vectētiņiem, krustvecākiem.

Sarūpē dāvanu!

Protams, ka dāvanu un ziedus ir pelnījis katrs mazais absolvents viņa īpašajā dienā! Parūpējies arī par ziediem un dāvanām Tava bērna grupiņas audzinātājām un auklītēm, kas cītīgi rūpējušās par Tavas atvases ikdienas gaitām dārziņā. Neaizmirsti arī pavārītes, kas rūpējušās par bērnu gardajām brokastīm, pusdienām un launagiem, kā arī bērnudārza vadību un citiem bērnudārza darbiniekiem un pedagogiem, kas savu darbu veltījuši arī Tavam mazajam absolventam bērnudārza apmeklējumu laikā.

Neuztraucieties, ka viss nenotiek kā pierasts un ierasts. Svētki vienmēr ir tik lieliski jebkuros apstākļos, cik tos lieliskus padarām mēs paši! Padariet īpašu sava mazā bērnudārznieka izlaiduma dienu, un tā paliks atmiņā pat tad, ja vecāki klātienē nebūs piedalījušies izlaidumā.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...