Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Brāļu un māsu joki

Joki, anekdotes, humors

Joki, anekdotes, humors

Māsa runā ar puisi pa telefonu un saka: - Mans zaķīt, es tevi mīlu … Mazais brālis, to dzirdot, iekliedzas pa visu dzīvokli: - Mammu! Kāpēc māsai ir zaķis, bet es nevaru dabūt kāmīti?!


Bērni, brālis un māsa, izgatavo sniegavīru. Zēns saka: - Labi, gandrīz gatavs. Es aizskriešu uz virtuvi un paņemšu burkānu. Māsa: - Paņem divus, mēs arī viņam uztaisīsim degunu.


Zēns kopā ar tēti ieradās dzemdību namā, lai paskatītos uz brāli. Medmāsa iznes bērnu, ar rokturi piestiprinātu etiķeti. - Paskaties, tēti, viņš tiešām ir jauns! Viņiem pat nebija laika noņemt etiķeti.


Bērni sēž bērnudārzā un lepojas: - Un man ir mātes acis un vecmāmiņas ausis! - Un man ir tēva mati un vectēva deguns! - Un man ir mammas zobi un tēva stāja! - Un man ir ... Lielā brāļa zeķubikses!


Pūlī pie tirgus kāds kliedz: “Brāļi, māsas, es atkal varu staigāt!” Pūlis viņu ielenc: - Pastāsti, kā notika šis brīnums! - Tikko nozagta mana mašīna!


Jauns vīrietis gaida savu iecerēto viesistabā. Parādās viņas brālis. - Ko tava māsa teica, kad uzzināja, ka es viņu gaidu? – Neko!, - bērns atbildēja, - Tikai novilka gredzenu, ko Aigars viņai iedeva, un uzvilku tavējo


Mans brālis teica, ka viņam bija bail gulēt vienam. Es viņu mierināju ar to, ka viņš nav viens: galu galā zem viņa gultas dzīvo briesmonis, bet skapī – ragana


Kāzās līgavainis nolēma par tādu naudu labāk izpirkt savu brāli no cietuma nekā līgavu.


- Dakter, mana māsa domā, ka viņa ir lifts.

- Saki, lai viņa ienāk.

- Es nevaru. Viņa neapstājas šajā stāvā.


Izlasi arī citas anekdotes:

Bonusā noskaties mīlīgo video, kā Agritas dēlēns iepazīstina māsu ar istabas kārtošanas noteikumiem:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...