Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Brikmane: Skaitļi cilvēka dzīvē ir kā GPS navigācija

Aija Selga - Brikmane, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Aija Selga - Brikmane, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

360TV šova "Ģimene burkā" zvaigzne Aija Selga - Brikmane numeroloģijai pievērsās pēc meitas nākšanas pasaulē, precīzāk - pēc atvases pirmās dzimšanas dienas 1. aprīlī: "Protams, tas, kad sievietei piedzimst bērns, tas ir milzīgs pārbaudījums un pavērsina punkts dzīvē. Pateicoties bērna piedzimšanai un dekrētam, man bija iespēja un arī visi apstākļi, lai pievērstos šīm tēmām, kas arī ir tās, kas mani aizrauj."

Numeroloģija pie viņas atnāca apmēram 29 gadu vecumā: "Mūsu pirmais uzdevums ir saprast savu dvēseles skaitli, kas ir nācis mums līdzi no iepriekšējām dzīvēm. Otrais uzdevums - likteņa skaitlis, kas ir mūsu karmiskais skaitlis, kas nosaka to, kas mums dzīvē jādara. Skaitļi cilvēka dzīvē ir tāds tā kā GPS (Globālā pozicionēšanas sistēma) - navigācija, kas mums palīdz aizbraukt tur, kur mums ir paredzēts nokļūt. 95 procenti pasaules iedzīvotāji par šo tēmu neinteresējas un nedomā. Tikai tie pieci procenti ir tie, kuri garīgi attīstās un domā par savu izaugsmi."

Ja cilvēks ir vieninieks, viņš ir līderis - viens šajā pasaulē priekšā citiem: "Piemēram, mana meitiņa ir vieninieks, jo piedzimusi 1. aprīlī. Viņa ir ne tikai mans joks, bet arī tāds iekšējais, mazais līderis. Viņa īstenībā nav baigais vieninieks no dzimšanas. Tas nozīmē, ka mans kā vecāka uzdevums ir viņai attīstīt šīs vieninieka prasmes, lai viņa maksimāli ātri to savā dzīvē realizētu." Vieninieki, piemēram, ir arī aktrise Merilina Monro, kā arī princese Diāna, kuras jau agrā vecumā kļuva par līderiem.

Aija stāsta, ka pati ir septītnieks, un arī viņā no dzimšanas nav bijušas šīs īpašās ciparam piemītošās prasmes - tās bija speciāli jāattīsta. Viņa atklāja arī to, ka jāuzmanās no septiņu gadu krīzes, kad mēdz "aiziet ciet šīberis".

Ieskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...