Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Izšķirties, lai atkal satiktos – Brikmaņu neparastā pieredze

Nauris Brikmanis un Aija Selga - Brikmane, 360TV

Nauris Brikmanis un Aija Selga - Brikmane, 360TV

Nauris Brikmanis ar sievu Aiju kanāla 360TV realitātes seriāla skatītājiem ne tikai ļauj ielūkoties savā ikdienā, bet arī atklāti runā par attiecību aizkulisēm – gan iepazīšanos un bildinājumu, gan bērniņa zaudēšanu un nu arī par šķiršanos. Brikmaņi kopā ir jau vairāk nekā 10 gadus un atklāti saka – šajā laikā vairākas reizes pašķīrušies, taču pēc tam atkal atraduši ceļu viens pie otra. Uz ilgāku laiku Brikmaņi kopdzīves laikā pašķīrušies divas reizes. Pirmo reizi tas noticis neilgi pēc universitātes beigšanas. “Tu jau jūti, ka tas cilvēks nav vairs ar tevi – viņa ir absolūti auksta,” ne tik patīkamās atmiņās gremdējas Nauris, kamēr Aija atjoko, ka to pašu savulaik viņa varētu teikt arī par Nauri. Toreiz Aija devusi Naurim nedēļu laika atrast citu dzīves vietu, bet mūziķis lūgumu izpildījis divu stundu laikā – paņēmis mantas un aizgājis. Vaicāta, kāpēc Aija toreiz nonākusi līdz šādam lēmumam, viņa to skaidro ar pārmaiņu un sevis meklējumu laiku.

Pēc abu pašķiršanās Nauris TV projektā “OKartes akadēmija” uzsācis ceļu pretim popularitātei, kamēr Aija visu savu laiku veltījusi darbam. “Tas, ka tu atradi savu ceļu pretim mūzikai un skatuvei, man bija ļoti svarīgi, jo pirms tam tu biji pilnīgi pazudis.” pārim tik sarežģīto posmu atminas Aija. Lai arī Brikmaņi pēc pirmās šķiršanās nav uzturējuši nekādus kontaktus, pēc laika abi tomēr atkal sagājuši kopā. Pēc vairāku gadu kopdzīves, sekojusi otrā nozīmīgā šķiršanās – neilgi pēc meitiņas piedzimšanas. Aija to skaidro ar savu trīsdesmitgadnieces krīzi un vēlēšanos “aizbēgt.” To, ka vēlas šķirties, Aija Naurim pateikusi automašīnā, braucot uz vecvecāku dzimšanas dienas svinībām. “Zinot, ka mēs šķiramies, man bija jāiet un jātēlo, ka šeit viss ir kārtībā,” atceras Nauris. Kā tas noticis un kāpēc abi lēmuši atkal pēc pāris mēnešiem būt kopā, uzzini video:

Lasi arī:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...