Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Dabīga kosmētika un sadzīves ķīmija bez agresīviem komponentiem – vai tāda vispār ir?

Dabīgi līdzekļi, foto - Pixabay

Dabīgi līdzekļi, foto - Pixabay

Kosmētikas un sadzīves ķīmijas sastāvā, ko lietojam ikdienā, bieži vien ir, bez maz vai, visa Mendeļejeva tabula. Vai esam aizdomājušies, kādus komponentus satur kosmētika, ko lietojam, kā arī sadzīves ķīmija, ar ko tīrām māju? Vai dabīga kosmētika un sadzīves ķīmija bez agresīviem komponentiem vispār ir?

Kur iegādāties dabiskos kosmētikas līdzekļus un dabīgu sadzīves ķīmiju?

Bieži maksājam par zīmola nosaukumu, šķietami, labāku un kvalitatīvu kosmētiku. Bet ne vienmēr “jo dārgāks, jo labāks”! Nereti arī dārgas un zināmas kosmētikas sastāvā atrodami agresīvi komponenti, kas būtiski ietekmē veselību un vidi. "Siberika" sortimentā ir plaša dabiskā sadzīves ķīmijas, dabiskā kosmētisko līdzekļu un personiskās higiēnas preču izvēle, kas ir unikālas tieši sastāva ziņā. “Siberika natura” dabīgās kosmētikas un sadzīves preču ražošanā tiek izmantotas vienīgi dabiskas un organiskas izejvielas, un tās nesatur agresīvus komponentus. Veikalos un internetveikalā www.biotude.lv vari iegādāties kosmētiskos līdzekļus matu, sejas, roku un kāju kopšanai, kas paredzēti gan sievietēm, gan vīriešiem, gan bērniem, kā arī dekoratīvo kosmētiku un dabīgos sadzīves tīrīšanas līdzekļu mājas uzkopšanai. Ieskaties jau tagad “Siberika” piedāvājumā un nepalaid garām izdevīgas akcijas!


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...