Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā atbrīvoties no bailēm novecot

Bailes no novecošanas nav nekas jauns. Tās pastāvējušas tikpat ilgi cik cilvēce. Un tas ir visai dabiski, jo novecošana mums saistās ar neglītumu, nespēku un galu beigās – nāvi. Tomēr ir kāds starposms – brīdis, kad savā prātā vēl esam žirgtas un jaunas, bet matos sāk parādīties pirmais sirmums, uz pieres pirmās grumbas un prātā sāk pazibēt doma par to, vai kleita gadījumā nav par īsu.

Protams, ka novecot baidās gan sievietes, gan vīrieši. Šoreiz parunāsim par sieviešu bailēm un veidiem kā no tām atbrīvoties:

- Lai cik tas banāli neizklausītos – sieviete tik tiešām var būt skaista jebkurā vecumā. Protams, jaunības skaistumu nevar aizstāt nekas. Tomēr domājams, ka mēs visas esam redzējušas brīnišķīgi elegantas un koptas sievietes gan 30, gan 40, gan 50 un arī 60, 70 un 80 gadu vecumā. Un vīrieši atskatās uz šīm sievietēm. Arī no viņām pašām staro skaistums. Kā šīs dāmas to panāk? Ar rūpēm par sevi un vecumam piemērotu vizuālo tēlu. 50 gadus veca sieviete vienmēr elegantāk izskatīsies garā zolīdā kleitā, nekā pilnīgā mini, neskatoties uz to, cik labu figūru ir izdevies saglabāt. Ar šīm domām, ka sieviete var būt skaista jebkurā vecumā, bailes no vecuma mazināsies.

- Vēl viens ļoti labs veids, kā pārstāt baidīties no novecošanas ir darbs ar savu iekšējo pasauli. Ir jāiemīl sevi un jāpieņem. Sievietes ar augstu pašapziņu no novecošanas baidās krietni mazāk un novecojot jūtās daudz reiz labāk.

- Arī rūpes par savu veselību var palīdzēt pārstāt baidīties no novecošanas. Mēs taču labi zinām, ka cik svarīgs ir sports un veselīgs uzturs. Pievēršoties šīm lietām jau tagad – novecošanu tik tiešām varēs nedaudz aizkavēt un arī pašsajūta ilgāk būs laba.

- Ja no bailēm novecot nekādi neizdodas atbrīvoties, jāatceras, ka mūsdienās ir ļoti attīstīta plastiskā ķirurģija. Botoksa injekcijas, sejas ādas savilkšana, acu plakstiņu korekcijas… Visas šīs procedūras nav nekas nosodāms vai nepareizs. Tās tiešām ļauj ilgāk izskatīties jaunai un ja izskats ir tik būtisks- par to jārūpējas.

Noskaties arī video, kur Latvijā pazīstamas sievietes stāsta par savām bailēm novecot.

Interesanti:Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas