Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Daugaviņam “drošības spilvens” pāri miljonam

Kaspars Daugaviņš, 360TV

Kaspars Daugaviņš, 360TV

“Gan jau,” – tik īsi uz jautājumu vai iekrāts jau miljons, atbild Latvijas izlases līderis Kaspars Daugaviņš. Plašā sarunā ar Armandu Puči Daugaviņš stāsta arī kā rūpējas par iztikšanu pēc karjeras beigām. Viņš atklāj, ka šīs lietas nodotas speciālista Paula Miklaševiča pārraudzībā ar kuru reizi gadā tiek izrunāta ieguldījumu stratēģija.

“Nemēģinu nopelnīt nekādus miljonus. Drusciņ vismaz. Nauda strādā. […] Mums bija konkrēts plāns, ko viņš sastādīja. Ar hokeju saistīts, ar pelnīšanu saistīts. Viņš zina tos gadus cik ilgi apmēram vēl spēlēšu, tāpēc viņš rīkojās atkarībā no maniem lēmumiem.”

Daugaviņš vērtē, ka spēlēt varētu vēl vismaz piecus gadus.

Plašā sarunā “Hattrick” studijā hokejists stāstīs arī par sadzīvi Krievijā, kur pavadītas pēdējās sezonas, par gatavošanos Pasaules čempionātam hokejā, kā arī mājas soli, kad galvenais uzdevums rūpēties par bērniem un atvieglot dzīvi sievai.

Tikmēr, lasot starp rindām Latvijas sporta ziņu galvenajiem virsrakstiem, Armands Puče komentēs gan jauno Trīs zvaigžņu balvu, gan Latvijas basketbola treneru triumfu Baltijā, kā arī jaunākās vēstis no Rīgas Dinamo un Kolumbusas Blue Jackets nometnes

Savukārt Hattrick ķermeņa eksperte, fizioterapeite Agneta Liepājniece skaidros ar kādām blaknēm jāsaskaras tiem, kuri dzīvo pēc saukļa “Sports un spirts nekad nav šķirts” principiem.

Tieši un personīgi – “Hattrick ar Puči”, pirmdienās 21:00 kanālā Best4SportTV un Hattrick Youtube kanālā, bet šo trešdien 22:25 kanālā 360TVIelādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...