Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kas ir pagājušā gada Latvijas labākais tālmetējs Gatis Čakšs, kurš "met visu"?

Gatis Čakšs, 360TV

Pagājušā gada Latvijas labākais vieglatlēts, šķēpmetējs Gatis Čakšs atzīst, ka kaut ko metis ir kopš sevi atceras. Tāpat, atšķirībā no ne viena vien šķēpmetēja, viņš nesaka, ka treniņā sanāk tālāki metieni kā sacensībās. “Sacensībās es esmu pilnīgi cits cilvēks,” – intervijā raidījumam “Hattrick ar Puči” atzīst pats tālmetējs. Šobrīd personiskais rekords šķēpa mešanā Gatim ir 84.56 metri, bet akmeni viņš ir metis pat 158 metru tālumā.

Plašā intervijā ar Armandu Puči Gatis stāstīs ne tikai par sportu, bet arī zvaigžņu slimības izdzīvošanu, prēmijām, precībām un savu jaunāko mīļāko brīvā laika pavadīšanas veidu – diska golfu. Tāpat Čakšs sīki un smalki izstāstīs visu par savu ekipējumu.

Armands Puče tikmēr ieskatīsies starp rindām skaļākajiem sporta ziņu virsrakstiem un komentēs Hokeja dzīvas aizkulises, kā arī baumu vētru, kurā ierauts Kristaps Porziņģis.

Savukārt, Hattrick ķermeņa eksperte Agneta Liepājniece skaidros kā ikdienas treniņos vislabāk izmantojami dažādi ruļļi.

Tieši un personīgi – “Hattrick ar Puči”, pirmdienās 21:00 kanālā Best4SportTV un Hattrick Youtube kanālā, bet trešdienās 22:25 kanālā 360TV

Skaties arī:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...