Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kur varēs redzēt Pasaules čempionātu hokejā?

Pasaules čempionāts hokejā 2021, Publicitātes foto

Pasaules čempionāts hokejā 2021, Publicitātes foto

2021. gada Pasaules čempionāts hokejā šogad norisināsies no 21. maija līdz 6. jūnijam, un lai arī viss pasaules labākais hokejs pulcēsies tepat Rīgā, līdzjutēju klātienes dalība spēlēs, visticamāk, būs liegta vai ļoti ierobežota. Iespēju katram Latvijas iedzīvotājam sekot līdzi gada lielākajam notikumam hokejā nodrošinās Tet un Latvijas Televīzija, kopīgi nodrošinot visu spēļu translāciju ikkatrā mājoklī.

Kurā TV kanālā Pasaules čempionātu hokejā rādīs?

16 pasaules spēcīgākās hokeja komandas kopā aizvadīs 62 spēles, un visu šo spēļu tiešraides HD kvalitātē būs pieejamas LTV7 (19 spēļu tiešraides) un Tet kanālos360TV (33 spēļu tiešraides) un īpaši izveidotajā 360TV Hokejs (12 spēļu tiešraides). Visas Latvijas izlases spēļu tiešraides varēs vērot Latvijas Televīzijas kanālā LTV7, savukārt 2021. gada Pasaules čempionāta hokejā labāko komandu tikšanos finālā vienlaicīgi tiešraidē pārraidīs gan 360TV, gan LTV7. Jau zināms, ka pirmā Latvijas hokeja izlases spēle notiks čempionāta atklāšanas dienā, 21. maijā, plkst. 20.15, kad Latvijai plānota tikšanās ar vienu no līderiem – Kanādas valstsvienību. Savukārt play.1188 būs redzamas karstākās epizodes par Latvijas hokejistiem un viņu sniegumu.

LTV valdes loceklis Ivars Priede norāda: “Mums žēl, ka hokeju šogad nevarēsim baudīt klātienē, taču šogad tas vismaz notiks, un tas būs liels notikums visai hokeja pasaulei un faniem ne tikai Rīgā, bet visā pasaulē. Apsolām – hokeja svētku sajūta būs! Vairāk nekā jebkad agrāk centīsimies radīt sporta svētku sajūtu gan televīzijas pārraidēs, gan sociālajos medijos, lai hokejs maijā ienāktu katrā mājā.”

Tet valdes priekšsēdētājs Uldis Tatarčuks atzīst: “Šis hokeja čempionāts būs pavisam jauna pieredze kā spēlētājiem un skatītājiem, tā arī organizatoriem un tiešraižu nodrošinātājiem. Arēnās un pilsētas ielās iztrūks fanu, kuri vienmēr ieņēmuši nozīmīgu lomu hokeja svētku atmosfēras radīšanā. Taču sadarbībā ar Latvijas Televīziju arī šogad mēs radīsim šos hokeja svētkus un nogādāsim tos ikvienā mājā un ikviena fana sirdī.”

PČ hokejā 2021 Latvijas spēles

Izlasi: Hokeja Spēļu kalendārs 2021.gada pasaules hokeja čempionātā

Fanus priecēs arī ekskluzīvas tiešraides, intervijas un čempionāta aizkulises

Arī šogad čempionāta laikā būs vērojamas iemīļotās sporta studijas – gan Hattrick kanālā 360TV, gan LTV7 Hokeja studija pirms Latvijas izlases spēlēm. Tā kā sporta līdzjutējiem nebūs iespēja spēles apmeklēt klātienē, tad radošās komandas strādās, lai katrās mājās ienestu sportiskā azarta un hokeja sajūtas. Būs ekskluzīvas tiešraides, intervijas, spēļu analīzes, labākie momenti un čempionāta aizkulises. Vēl pirms čempionāta atklāšanas iesildīšanos nodrošinās kanāls 360TV Hokejs, atsvaidzinot līdzjušanas garu ar iepriekšējo čempionātu labākajām spēlēm un notikumiem. Aktualitātēm varēs sekot līdzi arī Latvijas Televīzijas un 360TV sociālajos tīklos un sabiedrisko mediju portālā LSM.lv.

Tet un Latvijas Televīzijas pārraides tiesības nodrošina vienošanās ar Starptautiskās hokeja federācijas Pasaules čempionāta hokejā ekskluzīvo mediju un mārketinga partneri Infront Sports & Media. Vienošanās paredz pārraides tiesības līdz pat 2023. gadam.

Turklāt - kas nebijis Latvijas sportā:

Pēc katras Latvijas spēles 1188 Play būs redzams video apkopojums par katru spēlētāju un viņa labākiem momentiem no attiecīgās spēles Pasaules čempionāta hokejā! Ir vērts ieskatīties, būs interesanti!
Savukārt visus vārtu guvumus uzreiz varēsiet vēlreiz aplūkot 1188 Facebook kontā, un 1188 Twitter, tādēļ piesekojies laicīgi un esi lietas kursā par karstākajiem notikumiem!

Pirmās spēles Latvija pret Kanādu vārti:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...