Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Peldi ziemā? Pievienojies Latvijas ziemas peldētāju sezonas noslēguma salidojumam!

Noslēdzot ziemas peldēšanas sezonu, 24. aprīlī, “Beberliņos” Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldētāju klubs “VeloRonis” pulcēs Latvijas ziemas peldēšanas klubus un individuālos entuziastus uz “roņu” salidojumu, kurā ikvienam būs iespējams ziemas peldētājiem neraksturīgā sacensību formātā – ar kopīgu masu startu nopeldēt 25 metru vai garāku distanci.

Latvijas ziemas peldētāju sezonas noslēguma salidojums tiek organizēts tradicionālā ziemas peldēšanas čempionāta vietā. “Ziemas peldēšanas sacensības Liepājā ir norisinājušās kopš 2011. gada. Pagājušajā gada Latvijas Ziemas Peldēšanas Federācijas sapulcē kopā ar citiem klubiem pieņēmām vienotu lēmumu 2021./2022. gada sezonā nerīkot Latvijas ziemas peldēšanas čempionāta posmus Covid 19 ierobežojumu dēļ, bet iespēju robežās tikties salidojumos kādā no pilsētām (Liepājā, Jelgavā, Ventspilī, Ozolniekos, Saldū utt.). Tāpēc šogad Liepājā turpināsim tradīciju citā formātā – 24. aprīlī priecāsimies sveikt ziemas peldētājus salidojumā, kurā papildus iepazīšanās vai atkalredzēšanās priekam dalībniekiem piedāvāsim jaunu izaicinājumu – ikvienam ar kopīgu startu būs iespēja nopeldēt 25 metru vai garāku distanci,” komentē Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldētāju kluba “VeloRonis” valdes priekšsēdētāja Inga Krivcova.

Lai ikvienam dalībniekam pēc peldes nodrošinātu zupu, organizatori aicina interesentus reģistrēties pasākumam līdz 18. aprīlim. Reģistrētajiem salidojuma dalībniekiem būs iespēja sasildīties pirtiņā un karsta ūdens baļļā, kā arī piedalīties organizatoru sarūpēto balvu izlozē. Informācija par reģistrāciju salidojumam mājaslapā veloronis.lv.

Uzziņai:

Šogad ar ziemas peldēšanas sezonas noslēguma salidojumu 24. aprīlī biedrība "VeloRonis" iesāk savu aktīvo pasākumu sezonu.

Turpinājumā, apvienojoties ar vairākām riteņbraukšanas un sporta organizācijām, biedrība “VeloRonis” pievērsīsies savam otrajam darbības virzienam – velo braukšanai ikdienā. Biedrība 4. jūnijā aicinās ikvienu iesaistīties aizraujošās veloorientēšanās sacensībās “Velobums 2022”, kurās dalībniekiem noteiktā laikā ar mobilo aplikāciju būs jāatzīmējas kontrolpunktos visā Liepājas teritorijā.

Vasaras siltajos mēnešos biedrība “VeloRonis” papildus velobraukšanai mudinās ikvienu doties peldēt, lai sagatavotos kādai no 100 līdz 2000 metru distancēm atklātos ūdeņos sacensībās “Liepājas atklātais peldējums 2022”, kuras plānotas augustā Beberliņu ūdenskrātuvē. Peldēšanas uzsākšana vasarā ziemas peldēšanas jaunajiem interesentiem var arī noderēt kā pakāpeniska norūdīšanās, lai pievienotos kuplajam un draudzīgajam Liepājas roņu pulkam rudenī.

Septembrī BE ACTIVE Eiropas sporta nedēļas ietvaros organizēs divus tradicionālus pasākumus. Nakts peldējums šogad norisināsies darba dienas vakarpusē, kā jautra un aizraujoša ballīte baseinā, kuras mērķis būs laika periodā no pulksten 20.00 līdz 23.00 stafetes peldējumā veikt visgarāko distanci. Savukārt sestdienas vakarpusē – Nakts velobums kā aktīvās velosezonas noslēguma pasākums sniegs iespēju ikvienam liepājniekam un pilsētas viesim iepazīt pilsētu no cita skatu punkta tieši naktī un iesaistīties aizraujošās sacensībās, kuras garantēs atpūtu un jautras aktivitātes visām gaumēm, un savu zināšanu pārbaudi.

Informācija par pasākumiem un reģistrāciju tiks publicēta mājaslapā veloronis.lv. Pasākumus organizē Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldētāju klubs “VeloRonis” ar Liepājas valstspilsētas atbalstu.

Ziemas peldes ir kļuvušas ļoti populāras, arvien vairāk cilvēku tās izmēģina vienreiz un atskārš, ka tas bija jādara jau daudz agrāk! Roņu ādā iejutušies arī Madara Raabe un Uģis Kuģis. Kā viņiem veicas ar ziemas peldēšanu, noskaties zemāk pievienotajos video!

Noderīgi ikvienam zināt, ko fiziskie treniņi nodara smadzenēm!

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas