Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Dāvanas un eglīti var atvest arī pārvākšanās serviss

Photo by Jessica Lewis from Pexels

Vai kādreiz esi pieķēris sevi pie domas, ka tik lielu dāvanu sev, ģimenei vai draugiem pirkt nevari, jo nav kā to aizgādāt mājās? Turklāt jau piekto gadu pēc kārtas mājās būs eglīte, kura knapi sniedzas līdz viduklim, kaut patiesībā vēlētos brašu, kuplu egli līdz griestiem? Šogad var būt labāk!

Lai gan pārvākšanās serviss asociējas vairāk ar pārvākšanos no vienas vietas uz otru, tas nebūt nenozīmē, ka tas ir vienīgais, ko dara mazo un vidējo kravu pārvadātāji. Izrādās, ka, tuvojoties Ziemassvētkiem, servisu darbinieki saņem vairākus izsaukumus un mašīnu rezervācijas tieši dāvanu un eglīšu pārvadāšanai!

“Komanda24” speciālisti skaidro, ka līdz šim cilvēki atturējušies iegādāties eglīti, kas stiepjas līdz pat griestiem, vai nav dāvinājuši kādam lielas dāvanas, piemēram, sadzīves tehniku vai mēbeles tikai tāpēc, ka nav bijusi iespēja dāvanu nogādāt galamērķī. Svarīgi atcerēties, ka pārvākšanās servisu speciālisti ar lielāko prieku nogādās svētku eglīti vai dāvanas uz jebkuru galamērķi.

Izvēloties kvalitatīvu pārvākšanās servisu, varēsiet būt pārliecināti, ka kravas busiņš vienmēr būs tīrs, tajā būs pieejamas jostas eglītes, mēbeļu, santehnikas, dekoru nostiprināšanai, un personāls būs laipns un atsaucīgs!

Neatliec idejas un neslāpē sapņus šajos Ziemassvētkos! Sazinies ar pārvākšanās servisu jau tagad un pavadi Ziemassvētkus tā, kā to vienmēr esi vēlējies!