Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Dāvanas vīrietim, kas no sirds iepriecinās

Šajā rakstā esam apkopojuši oriģinālas un praktiskas dāvanas vīrietim, kas sniegs pozitīvas emocijas. Dāvana vīrietim ir veids, lai sniegtu tam iespēju izbaudīt, ko vēl nepieredzētu vai iegādāties, ko sen kārotu.

Citas līdzīgas dāvanu idejas iespējams atrast FromMe dāvanu kataloga sadaļā Dāvanas vīrietim.

Aktīvās atpūtas dāvanas vīrietim

Idejas, ko uzdāvināt aktīvam vīrietim, kurš vienmēr ir kustībā un enerģijas pilns. Lieliska dāvanas ideja būs kāds aktīvās atpūtas piedāvājums. Tas ļaus piedzīvot vēl neizjustas emocijas un sajust kārtīgu adrenalīna devu.

Daļu no šīm dāvanām varēs izbaudīt viens pats, bet daļu ar draugiem. Reizēm kopā būšana ar draugiem ir labākā dāvana.

  • Brauciens ar kvadracikliem – motoru rūkoņa un benzīna smaka ir lietas, kas iekustina gandrīz katra vīrieša sirdi.
  • Izjāde ar zirgiem – lieliska iespēja atpūsties svaigā gaisā un sajusties kā bruņiniekam vai kovbojam zirga mugurā.
  • Peintbols vai lāzertags – iespēja pārbaudīt savu izveicību un precizitāti, labi pavadot laiku ar draugiem.
  • Atpūta Reiņa trasē – aktīvās atpūtas centrs, kas piedāvā iegūt prasmes golfa spēlē, bet ziemā kārtīgi izslēpoties.
  • Ūdens motocikla noma – aktīva siltās sezonas atpūta dabā, kas ļaus sajust ātrumu un tā radīto adrenalīnu.

Dāvanas vīrieša hobijam

Atrast dāvanu, kas atbilst vīrieša interesēm, ir labs gājiens. Lieliska dāvana hobijam ir dāvanu karte specializētā hobija veikalā. Katram hobija īpašniekam ir garš vēlmju saraksts un tikai viņš pats zina, kas ir nepieciešams sava hobija attīstīšanai.

Praktiskas dāvanas vīrietim

Vienmēr droša dāvanas izvēle ir kaut kas praktisks, ko vīrietis ikdienā izmantos. Praktiska dāvanu karte ļaus vīrietim pašam izvēlēties ko sev noderīgu. Piemēram, ja tiek plānots remonts, tad vīrietim noteikti noderēs kāda no zemāk uzskaitītajām dāvanām.

Oriģinālas dāvanas vīrietim

Vīriešiem nereti pašiem patīk iegādāties sev lietas, kas vajadzīgas. Tāpēc laba ideja svētkos vīrietim uzdāvināt kādu oriģinālu dāvanu, kas sniegs vēl nebijušas sajūtas. Vai kaut kas tāds, ko viņš negaidīs, bet 100% iepriecinās.

Romantiska atpūta divatā

Ja tiek meklēta dāvana savam mīļotajam vīrietim, tad kās no romantiskās atpūtas piedāvājumiem varētu būt jauks pārsteigums svētkos. Kvalitatīvi pavadīts laiks kopā ar savu otro pusīti ir lielisks veids, kā nosvinēt svētkus.

Dāvanas vīrieša izskatam

Vīrietim, kurš labprāt rūpējas par savu ārējo izskatu, varētu patikt dāvanas, kas ļauj iegādāties kādu jaunu aksesuāru vai apmeklēt kādu skaistumkopšanas procedūru.

Vēl citas praktiskas un oriģinālas dāvanas atradīsiet FromMe.lv dāvanas. FromMe dāvanu kartes ir iegādāties droši – ja dāvanas saņēmējam tā līdz galam nepatiks, tad to varēs samainīt pret kādu no 300 uzņēmumu dāvanu kartēm vai dāvanu kuponiem. Dāvanu izmantošanas termiņš ir 12 mēneši ar iespēju to pagarināt.

FromMe dāvanu kartes ir modernas un gaumīgas. Vairāk skatīt dāvanu kartes dizains.

Līdzīgas un vēl citas idejas, ko uzdāvināt vīrietim varēsiet atrast arī bloga Ideja Dāvanai sadaļā Ko dāvināt vīrietim.